GMINA GOLCZEWO

Urząd Miejski

ul. Zwycięstwa 23, 72-410 Golczewo

Urząd czynny jest w dni robocze:

Poniedziałek 8.00 - 16.00

Wtorek - Piątek 7.30 - 15.30

Burmistrz Golczewa przyjmuje obywateli w sprawach skarg i wniosków w poniedziałki od godziny 16.00 do godziny 17.00. Jeżeli poniedziałek jest dniem wolnym od pracy, obywateli przyjmuje się także w godzinach  od godziny 16.00 do godziny 17.00
w najbliższym dniu roboczym. Wtorek - Piątek 7.30 - 15.30

DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

OCHRONA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH (RODO)

ARCHIWUM

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ (BIP)

WERSJA GRAFICZNA STRONY

Burmistrz Golczewa podjął decyzję o odwołaniu imprez gminnych planowanych na ten rok

 

W związku z aktualną sytuacją epidemiczną, ograniczeniami możliwości gromadzenia oraz trudnością przemieszczania się, jestem zmuszony do odwołania imprez cyklicznych w naszej gminie. Z przykrością informuję, że tegoroczne edycje Golczewskiego Triathlonu i Dni Golczewa nie odbędą się. Środki, które uda się zaoszczędzić, zostaną przeznaczone na częściowe pokrycie przewidywanego ubytku w dochodach Gminy, związanego z sytuacją gospodarczą. Proszę o zrozumienie w zaistniałej sytuacji. Mam nadzieję, że będziemy mogli spotkać się w bezpiecznych okolicznościach w przyszłym roku.

CZYSTE POWIETRZE

E-BOI (BIURO INTERESANTA)

SYSTEM INFORMACJI PRZESTRZENNEJ

KALENDARZ IMPREZ

WIRTUALNY SPACER

tel. (91) 38 60 127/131/593  e-mail: urzad@golczewo.pl

URZĄD MIEJSKI W GOLCZEWIE

WALORY PRZYRODNICZE

HARMONOGRAMY

DEKLARACJE

JAK SEGREGOWAĆ

UCHWAŁY

ANALIZY

WYKAZ PODMIOTÓW ODBIERAJĄCYCH ODPADY KOMUNALNE Z TERENU GMINY GOLCZEWO

PLAN GOSPODARKI ODPADAMI DLA WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO

GOSPODARKA ODPADAMI KOMUNALNYMI

W ostatnią sobotę (4.07.) odbył się Sportowy Turniej Sołectw, którego organizatorem było Stowarzyszenie Dla Gminy Golczewo przy współpracy z Gminą Golczewo oraz miejscowym Gminnym Ośrodkiem Kultury i Sportu. Turniej odbył się na trasie turystycznej przy jeziorze Szczuczym oraz na terenie sportowym przy Orliku w Golczewie. W wydarzeniu wzięło udział osiem zespołów sołeckich z terenu naszej gminy. Drużyny liczyły minimum pięć osób. Turniej miał charakter sportowo – rekreacyjny i polegał na jak najszybszym pokonaniu trasy przy jeziorze. Na sportowym szlaku były rozmieszczone punkty, na których zespoły musiały zmierzyć się z wiedzą o Gminie Golczewo. Walka od samego startu pierwszego zespołu była bardzo zacięta i ku zaskoczeniu organizatorów wszyscy w błyskawicznym tempie pokonali wyznaczoną trasę.

Po podsumowaniu czasu i zdobytych punktów I miejsce zdobyło Sołectwo Mechowo, II miejsce – Sołectwo Upadły, III miejsce – Sołectwo Kłęby. Wyróżnienia otrzymały Sołectwa: Unibórz, Sosnowice, Niemica, Kłodzino i Wysoka Kamieńska. Nagrody zostały ufundowane przez Gminę Golczewo oraz Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Golczewie. Po zakończonych zawodach był czas na wspólne zdjęcie, poczęstunek i rozmowy.

Serdecznie gratulujemy Wszystkim Sołectwom osiągniętych sukcesów i dziękujemy za udział. Dziękujemy również Wszystkim, dzięki którym mogliśmy zorganizować Sportowy Turniej Sołectw. Sportowy Turniej Sołectw został zorganizowany dzięki dofinansowaniu z Programu Społecznik na lata 2019-2020 – Programu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego 

Sołectwa rywalizowały w sportowym turnieju

07 July 2020