Począwszy od 1 września do 30 listopada 2020 r. trwa Powszechny Spis Rolny – badanie realizowane co 10 lat w państwach członkowskich Unii Europejskiej. Spis Rolny to najważniejsze badanie polskiego rolnictwa, którego wyniki służą władzom lokalnym i centralnym do podejmowania odpowiednich decyzji strategicznych, a społeczeństwu do zobrazowania stanu polskiego rolnictwa i perspektywy jego rozwoju.

Mając na uwadze odpowiednią promocję Powszechnego Spisu Rolnego 2020 oraz ogólnodostępnych źródeł danych statystyki publicznej, Urząd Statystyczny w Szczecinie zaprasza do wzięcia udziału w konkursie „Spisowe koło fortuny – edycja #PSR2020” prowadzonym na portalu społecznościowym Facebook, strona Urzędu Statystycznego w Szczecinie.

 

Uczestnikiem konkursu może być każdy użytkownik Facebook. 

Czas trwania konkursu 24.09 – 30.11.2020 r.

 

Cel konkursu - promowanie wiedzy na temat Powszechnego Spisu Rolnego 2020 oraz propagowanie wiedzy na temat źródeł oraz dostępnych danych statystyki publicznej.

 

Do wygrania są zestawy gadżetów promujących Powszechny Spis Rolny 2020, m.in. koce piknikowe, ręczniki, pamięć USB, powerbanki oraz wiele innych cennych nagród.

 

Nowy post konkursowy będzie publikowany co tydzień na profilu FB Urzędu Statystycznego w Szczecinie.

 

Aby wziąć udział w konkursie należy:

  • polubić profil @UrzadStatystycznywSzczecinie;
  • polubić post konkursowy;
  • w wiadomości prywatnej przesłać prawidłową odpowiedź na zadane pytanie konkursowe.


Termin na przesłanie odpowiedzi zostanie wyznaczony w poście konkursowym. Odpowiedzi przesłane po tym terminie nie będą wchodziły do puli konkursowej.

 

Nagrodę główną otrzymają dwie osoby, które jako pierwsze prześlą prawidłową odpowiedź, polubią stronę Urzędu Statystycznego w Szczecinie oraz post konkursowy. Pozostali uczestnicy, którzy spełnią powyższe warunki otrzymają zestaw gadżetów PSR2020.

Wyniki zostaną opublikowane oraz przesłane w wiadomości prywatnej do zwycięzców w ciągu 3 dni roboczych po zakończeniu konkursu.

 

Regulamin dostępny na stronie: szczecin.stat.gov.pl/

 

Zapraszamy do udziału w konkursie !

 

Spisowe koło fortuny – edycja #PSR2020

24 listopada 2020
To jest szablon nowej strony. Dzięki niemu pominiesz sekwencję dodawania elementów, które powtarzają się na każdej stronie. Możesz dodawać nowe elementy bądź pokazywać już teraz dzięki panelowi warstw!

Pierwsze miasto III Rzeczypospolitej

 Gmina Golczewo

Burmistrz Golczewa o odwołaniu gminnych imprez planowanych na ten rok

W związku z aktualną sytuacją epidemiczną, ograniczeniami możliwości gromadzenia oraz trudnością przemieszczania się, jestem zmuszony do odwołania imprez cyklicznych w naszej gminie. Z przykrością informuję, że tegoroczne edycje Golczewskiego Triathlonu i Dni Golczewa nie odbędą się. Środki, które uda się zaoszczędzić, wydatki przeznaczone na częściowe przewidywanego ubytku w dochodach Gminy, punkt z sytuacją gospodarczą. Proszę o zrozumienie w zaistniałej sytuacji. Mam nadzieję, że będziemy mogli spotkać się w przyszłym roku.

Czyste powietrze

E-BOI (biuro interesanta)

System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

Wirtualny spacer

Golczewo na przestrzeni wieków

Legenda o golczewskiej żabce

Legenda o żabie

Walory przyrodnicze

Plan miasta

Mieszkańcy

Zasłużeni mieszkańcy

Honorowy Obywatel Gminy Golczewo

O gminie

Harmonogramy

Deklaracje

Jak segregować

Uchwały

Analizy

Wykaz Podmiotów odbierających odpady komunalne z terenu gminy Golczewo

Plan gospodarki odpadami dla województwa zachodniopomorskiego

Gospodarka Odpadami Komunalnymi

tel. (91) 38 60 127 e-mail: urzad@golczewo.pl
Gmina Golczewo
Urząd Miejski
ul. Zwycięstwa 23
72-410 Golczewo
Urząd czynny jest w dni robocze:
Poniedziałek 8.00 - 16.00
Wtorek - Piątek 7.30 - 15.30
Burmistrz Golczewa przyjmuje w kwestiach sprawy i odpowiedzi w poniedziałki od godziny 16.00 do godziny 17.00. „Poniedziałek jest wolny od pracy”, przyjmuje się także w godzinach   od 16.00 do godziny 17.00
w najbliższym dniu roboczym. Wtorek - Piątek 7.30 - 15.30

Deklaracja dostępności

Wysoki kontrast

Archiwum

Ochrona przetwarzania danych osobowych (RODO)