Gmina Golczewo
Urząd Miejski
ul. Zwycięstwa 23
72-410 Golczewo
Urząd czynny jest w dni robocze:
Poniedziałek 8.00 - 16.00
Wtorek - Piątek 7.30 - 15.30
Burmistrz Golczewa przyjmuje obywateli w sprawach skarg i wniosków w godzinach urzędowania oraz w każdy poniedziałek od godziny 16.00 do godziny 17.00. 
Jeżeli poniedziałek jest dniem wolnym od pracy, przyjmowanie obywateli odbywa się po godzinach urzędowania w najbliższy dzień. 

Deklaracja dostępności

Archiwum

Ochrona przetwarzania danych osobowych (RODO)

Druga edycja sportowej imprezy pn. „Spartakiada dzieci i młodzieży” odbyła się w piątek (22.07) na terenie kompleksu sportowego Orlik w Golczewie.

 

Wydarzenie zostało zorganizowane dzięki środkom pozyskanym z Programu Społecznik na lata 2022 – 2024. Spartakiada to dyscyplina, w której wyróżnia się różnorodność sportowa, dlatego też każdy z uczestników znalazł coś dla siebie. Uczestnicy mogli wziąć udział m. in. w skoku w workach, przeciąganiu liny, biegu rzędów z przeszkodami, biegach w podwójnych spodniach oraz w wielu innych.

 

W między czasie uczestnicy korzystali z poczęstunku oraz z przygotowanych atrakcji, jak malowanie twarzy oraz puszczanie ogromnych baniek mydlanych. Wspólnie stworzyliśmy także plakat na podobraziu, który promował różnego rodzaju sporty z myślą, że sport łączy pokolenia i narody. Konkurencji nie było końca, uczestnicy z wielkim zaangażowaniem przystępowali do kolejnych, a pozostali bacznie obserwowali i kibicowali dzieciom i młodzieży w sportowych zmaganiach. Na koniec każdy z uczestników otrzymał drobny upominek w postaci gadżetów, co podwójnie wznieciło radość i zachęciło do brania udziału w dalszych edycjach Spartakiady dla dzieci i młodzieży.

 

Wydarzenie zostało zorganizowane przez grupę nieformalną przy współpracy ze Stowarzyszeniem Dla Gminy Golczewo oraz Gminnym Ośrodkiem Kultury i Sportu w Golczewie.

 

Projekt został zainicjowany przez Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego.

#PomorzeZachodnie #KARRSA #społecznik #Program Społecznik

@PomorzeZachodnie @PomorzeZachodnieNews

 

Galeria

Sportowo i twórczo w Golczewie

26 lipca 2022
To jest szablon nowej strony. Dzięki niemu pominiesz sekwencję dodawania elementów, które powtarzają się na każdej stronie. Możesz dodawać nowe elementy bądź pokazywać już teraz dzięki panelowi warstw!

Pierwsze miasto III Rzeczypospolitej

 Gmina Golczewo

Czyste powietrze

E-BOI (biuro interesanta)

System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

Wirtualny spacer

Transport na życzenie

Golczewo na przestrzeni wieków

Legenda o golczewskiej żabce

Legenda o żabie

Walory przyrodnicze

Plan miasta

Mieszkańcy

Zasłużeni mieszkańcy

Honorowy Obywatel Gminy Golczewo

O gminie

Harmonogramy

Deklaracje

Jak segregować

Uchwały

Analizy

Wykaz Podmiotów odbierających odpady komunalne z terenu gminy Golczewo

Plan gospodarki odpadami dla województwa zachodniopomorskiego

Gospodarka Odpadami Komunalnymi

Postępowanie z odpadami EPS (styropian)

tel. (91) 38 60 127 e-mail: urzad@golczewo.pl