Powrót do artykułów

06 grudnia 2022

Spotkanie z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza

W poniedziałek 5 grudnia 2022 r. w Urzędzie Miejskim w Golczewie odbyło się  spotkanie z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza.

 

Jest to także okazja do tego, by pokazać, jak wielką rolę odgrywają osoby  zaangażowane w pracę społeczną na rzecz innychW naszej gminie nie brakuje ludzi o wielkich sercach, którzy bezinteresownie czynią dobro na rzecz innych. Mieszkańcy Gminy Golczewo chętnie włączają się w cykliczne, zorganizowane akcje pomocowe, nie tylko w naszym regionie, a także dla uchodźców z Ukrainy.

 

- Z tej okazji chcę Wam podziękować za Waszą aktywność i zaangażowanie w niesienie pomocy potrzebującym. Wszystkim Wolontariuszkom  i Wolontariuszom życzę aby pomoc innym była dla Was źródłem nieustającej satysfakcji, zadowolenia i radości, abyście nigdy nie przestali dostrzegać tych, którym pomoc i wsparcie są najbardziej potrzebne. - powiedział podczas spotkania Burmistrz Golczewa Maciej Zieliński.

 

Ochrona przetwarzania danych osobowych (RODO)

Archiwum

Deklaracja dostępności

Burmistrz Golczewa przyjmuje obywateli w sprawach skarg i wniosków w godzinach urzędowania oraz w każdy poniedziałek od godziny 16.00 do godziny 17.00. Jeżeli poniedziałek jest dniem wolnym od pracy, przyjmowanie obywateli odbywa się po godzinach urzędowania w najbliższy dzień. 

Urząd czynny jest w dni robocze:

Poniedziałek 8.00 - 16.00

Wtorek - Piątek 7.30 - 15.30

ul. Zwycięstwa 23

72-410 Golczewo

Urząd Miejski

Gmina Golczewo