Powrót do artykułów

18 lipca 2023

Stowarzyszenia działające na terenie Gminy Golczewo beneficjentami Programu Społecznik 2022-2024

Po raz kolejny Stowarzyszenia z Gminy Golczewo otrzymały dotację na realizację Programu Społecznik 2022 - 2024.


W ramach II  naboru wniosków dotację otrzymały :
- Stowarzyszenie Dla Gminy Golczewo - projekt pn. „Mikołajki jak z bajki”,
- Stowarzyszenie Aktywni z pasją - projekt pn. „ Krokusowy zawrót głowy”.

 

Projekt pn. „Mikołajki jak z bajki” realizowany będzie przez grupę nieformalną przy wsparciu członków stowarzyszenia oraz grupę wolontariuszy. Działanie zakłada organizację dla najmłodszych mieszkańców gminy Golczewo wydarzenia z okazji Mikołajek. Impreza będzie zorganizowana w dniu 6 grudnia.

 

Projekt pn. „ Krokusowy zawrót głowy” zakłada organizację wydarzenia o charakterze ekologicznym, którego głównym celem jest zaangażowanie lokalnej społeczności w uporządkowanie terenów zielonych Sołectwa Mechowo oraz zasadzenie krokusów. Wydarzenie odbędzie się na przełomie wrzesień - październik na terenie sołectwa Mechowo. Projekt skierowany jest do wszystkich mieszkańców sołectwa.


Kwota dofinansowania każdego zadania to 5000,00 zł.


Cieszymy się, że stowarzyszenia z naszej gminy odnoszą sukcesy w pozyskiwaniu dotacji z różnych programów. Będziemy na bieżąco informować o przygotowaniach i ich realizacji.

 

Serdecznie gratulujemy i zachęcamy wszystkie organizacje pożytku publicznego do uczestnictwa w kolejnych edycjach „Społecznika” i innych tego typu programach.

 

Życzymy wszystkim powodzenia w kolejnych edycjach.

 

 

 

 

Ochrona przetwarzania danych osobowych (RODO)

Archiwum

Deklaracja dostępności

Burmistrz Golczewa przyjmuje obywateli w sprawach skarg i wniosków w godzinach urzędowania oraz w każdy poniedziałek od godziny 16.00 do godziny 17.00. Jeżeli poniedziałek jest dniem wolnym od pracy, przyjmowanie obywateli odbywa się po godzinach urzędowania w najbliższy dzień. 

Urząd czynny jest w dni robocze:

Poniedziałek 8.00 - 16.00

Wtorek - Piątek 7.30 - 15.30

ul. Zwycięstwa 23

72-410 Golczewo

Urząd Miejski

Gmina Golczewo