Powrót do artykułów

29 kwietnia 2024

Sukces uczniów w XLV Ogólnopolskim Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

W piątek 19 kwietnia br. w Hali Widowiskowo-Sportowej w Kamieniu Pomorskim odbył się Etap Powiatowy XLV edycji Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym, przeznaczony dla uczniów szkół podstawowych. Celem turnieju jest działanie na rzecz poprawy stanu bezpieczeństwa ruchu drogowego, w tym bezpieczeństwa dzieci i młodzieży szkolnej oraz popularyzowanie przepisów i zasad bezpiecznego poruszania się na drogach. Podobnie jak w poprzednich edycjach, rywalizacja odbywała się w konkurencjach: ze znajomości przepisów ruchu drogowego, udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej oraz jazdy sprawnościowej rowerem na torze przeszkód i w miasteczku ruchu drogowego.

 

W tym roku najlepszą drużyną w roczniku 2012 i młodsi okazała się reprezentacja Szkoły Podstawowej im. Bolesława Chrobrego w Golczewie. W klasyfikacji indywidualnej na drugim miejscu uplasowała się Kaja Król, natomiast trzecie miejsce przypadło Adamowi Beck oboje ze Szkoły Podstawowej im. Bolesława Chrobrego w Golczewie.Opiekunem grupy była p. Joanna Sztukin.

 

Drużyna ze Szkoły Podstawowej im. Bolesława Chrobrego w składzie: Kaja Król, Kalina Adamowicz, Mikołaj Szymanowski i Adam Beck, będzie reprezentowała nasz powiat w konkursie na szczeblu wojewódzkim 22 maja w Człopie.

 

Ochrona przetwarzania danych osobowych (RODO)

Archiwum

Deklaracja dostępności

Burmistrz Golczewa przyjmuje obywateli w sprawach skarg i wniosków w godzinach urzędowania oraz w każdy poniedziałek od godziny 16.00 do godziny 17.00. Jeżeli poniedziałek jest dniem wolnym od pracy, przyjmowanie obywateli odbywa się po godzinach urzędowania w najbliższy dzień. 

Urząd czynny jest w dni robocze:

Poniedziałek 8.00 - 16.00

Wtorek - Piątek 7.30 - 15.30

ul. Zwycięstwa 23

72-410 Golczewo

Urząd Miejski

Gmina Golczewo