Gmina Golczewo
Urząd Miejski
ul. Zwycięstwa 23
72-410 Golczewo
Urząd czynny jest w dni robocze:
Poniedziałek 8.00 - 16.00
Wtorek - Piątek 7.30 - 15.30
Burmistrz Golczewa przyjmuje obywateli w sprawach skarg i wniosków w godzinach urzędowania oraz w każdy poniedziałek od godziny 16.00 do godziny 17.00. 
Jeżeli poniedziałek jest dniem wolnym od pracy, przyjmowanie obywateli odbywa się po godzinach urzędowania w najbliższy dzień. 

Deklaracja dostępności

Archiwum

Ochrona przetwarzania danych osobowych (RODO)

W Golczewie święto uchwalenia Konstytucji 3 maja rozpoczęło się uroczystą Mszą Świętą w Kościele Parafialnym pw. św. Andrzeja Boboli w intencji Ojczyzny oraz Strażaków.

 

Wiceburmistrz Andrzej Swatowski w imieniu własnym, Burmistrza Golczewa oraz Rady Miejskiej złożył życzenia i podziękowania dla braci strażackiej za niesienie wsparcia,  pomocy ludziom, ratowania ich życia, zdrowia i mienia. Ile wyjazdów, tyle powrotów w pełnym składzie w myśl hasła Bogu na chwałę, ludziom na pożytek.

 

- Narodowe Święto uchwalenia Konstytucji 3 Maja jest jednym z symboli naszej niepodległości, ważnym elementem pamięci zbiorowej oraz odpowiedzialności za Państwo i dobro wspólne. Niech Majowa Jutrzenka zagości w naszych sercach, niech przyniesie wszystkim pokój, radość i optymizm. – powiedział podczas uroczystości Wiceburmistrz Golczewa, Andrzej Swatowski.

 

Nawiązując do święta strażaków głos zabrał Prezes OSP Golczewo, Andrzej Radecki - Spotykamy się dzisiaj  w rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja, ale  także w przeddzień święta wszystkich strażaków tych zawodowych i tych ochotników. Działalność straży to nie tylko gaszenie pożarów czy inne miejscowe zagrożenia, ale także współpraca z mieszkańcami i organizacjami działającymi  na naszym terenie. Przez cały czas  w dzień i w nocy, kiedy usłyszymy dźwięk syreny jesteśmy w gotowości nieść pomoc tym, którzy tego potrzebują. W dniu naszego święta życzę wszystkim strażakom  i ich rodzinom wszelkiej pomyślności, wytrwałości oraz tylu powrotów co wyjazdów.  

 

Następnie pod pomnikiem Marszałka Józefa Piłsudskiego przedstawiciele władz samorządowych oraz delegacje z Golczewa: Ochotniczej Straży Pożarnej, Zarządu Miejsko-Gminnego OSP RP, Zespołu Szkół Publicznych, Gminnej Rady Seniorów, Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów Koła Terenowego, Stowarzyszenia Uniwersytetu Trzeciego Wieku, Caritas oraz Ochotniczej Straży Pożarnej w Kłębach złożyły kwiaty.

 

Święto uchwalenia Konstytucji 3 maja w Golczewie

03 maja 2022
To jest szablon nowej strony. Dzięki niemu pominiesz sekwencję dodawania elementów, które powtarzają się na każdej stronie. Możesz dodawać nowe elementy bądź pokazywać już teraz dzięki panelowi warstw!

Pierwsze miasto III Rzeczypospolitej

 Gmina Golczewo

Czyste powietrze

Dodatek węglowy

E-BOI (biuro interesanta)

System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

Wirtualny spacer

Transport na życzenie

Golczewo na przestrzeni wieków

Legenda o golczewskiej żabce

Legenda o żabie

Walory przyrodnicze

Plan miasta

Mieszkańcy

Zasłużeni mieszkańcy

Honorowy Obywatel Gminy Golczewo

O gminie

Harmonogramy

Deklaracje

Jak segregować

Uchwały

Analizy

Wykaz Podmiotów odbierających odpady komunalne z terenu gminy Golczewo

Plan gospodarki odpadami dla województwa zachodniopomorskiego

Gospodarka Odpadami Komunalnymi

Postępowanie z odpadami EPS (styropian)

tel. (91) 38 60 127 e-mail: urzad@golczewo.pl