Święto uchwalenia Konstytucji 3 Maja w Golczewie

Powrót do artykułów

04 maja 2023

W Golczewie święto uchwalenia Konstytucji 3 Maja rozpoczęło się złożeniem kwiatów pod tablicą pamiątkową Marszałka Józefa Piłsudskiego.

 

Okolicznościowe przemówienie wygłosił Burmistrz Golczewa Maciej Zieliński, który podziękował też wszystkim za udział w uroczystości.

 

Pod tablicą pamiątkową Marszałka Józefa Piłsudskiego przedstawiciele władz samorządowych oraz delegacje Zarządu Miejsko-Gminnego OSP RP, Nadleśnictwa Rokita, Sołtysi Gminy Golczewo, kierownicy jednostek podległych, Koła Pszczelarzy w Wysokiej Kamieńskiej, Zespołu Szkół Publicznych w Golczewie, Szkoły Podstawowej w Wysokiej Kamieńskiej, Gminnej Rady Seniorów, Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów Koła Terenowego, Parafialnego Zespołu Caritas w Golczewie, Stowarzyszenia Uniwersytetu Trzeciego Wieku, Stowarzyszenia  Przyjaciół Ziemi Golczewskiej, przedstawiciele Prawa i Sprawiedliwości Komitetu terenowego w Golczewie złożyły kwiaty.

 

Następnie udano się na uroczystą Mszę Świętą w Kościele Parafialnym pw. św. Andrzeja Boboli w intencji Ojczyzny oraz Strażaków.

 

Ochrona przetwarzania danych osobowych (RODO)

Archiwum

Deklaracja dostępności

Burmistrz Golczewa przyjmuje obywateli w sprawach skarg i wniosków w godzinach urzędowania oraz w każdy poniedziałek od godziny 16.00 do godziny 17.00. Jeżeli poniedziałek jest dniem wolnym od pracy, przyjmowanie obywateli odbywa się po godzinach urzędowania w najbliższy dzień. 

Urząd czynny jest w dni robocze:

Poniedziałek 8.00 - 16.00

Wtorek - Piątek 7.30 - 15.30

ul. Zwycięstwa 23

72-410 Golczewo

Urząd Miejski

Gmina Golczewo