Gmina Golczewo
Urząd Miejski
ul. Zwycięstwa 23
72-410 Golczewo
Urząd czynny jest w dni robocze:
Poniedziałek 8.00 - 16.00
Wtorek - Piątek 7.30 - 15.30
Burmistrz Golczewa przyjmuje obywateli w sprawach skarg i wniosków w godzinach urzędowania oraz w każdy poniedziałek od godziny 16.00 do godziny 17.00. 
Jeżeli poniedziałek jest dniem wolnym od pracy, przyjmowanie obywateli odbywa się po godzinach urzędowania w najbliższy dzień. 

Deklaracja dostępności

Archiwum

Ochrona przetwarzania danych osobowych (RODO)

   Dzisiaj w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Zachodniopomorskiego Burmistrz Golczewa Maciej Zieliński podpisał umowę na realizację programu pilotażowego pn. „Transport na życzenie w Gminie Golczewo”.

 

   Celem projektu jest walka z wykluczeniem transportowym poprzez świadczenie usług transportowych. Mieszkańcy naszej Gminy oraz inni zainteresowani będą mogli zamówić usługę transportu na trasie Golczewo-Wysoka Kamieńska, obejmującą następujące miejscowości: Golczewo, Kłęby, Gadom, Kretlewo, Baczysław, Wysoka Kamieńska, Kozielice, Dargoszewo, Koplino, Niemica, Samlino.

Trasa przejazdu będzie dostosowana do potrzeb mieszkańców. Możliwe będzie zamówienie przewozu pomiędzy wszystkimi ww. miejscowościami w godzinach 7:00-19:00 w dni powszednie oraz weekendy, za wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy. Przewozy będą odpłatne, a wysokość biletu będzie uzależniona od wybranej trasy oraz zastosowanych ulg. Zamówienie transportu będzie odbywało się za pośrednictwem dyspozytorni, telefonicznie lub przez e-mail.

 

   Partnerem w realizacji ww. projektu jest Powiat Kamieński, w którym utworzona zostanie dyspozytornia. Realizacja pilotażowego projektu rozpocznie się w najbliższych miesiącach - o szczegółach będziemy informować na bieżąco.

 

  Projekt będzie realizowany w ramach Działania 7.6 Wsparcie rozwoju usług społecznych świadczonych w interesie ogólnym Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020. Kwota dofinansowania wyniesie 426 263, 90 zł.

 

Więcej informacji z podpisania dzisiejszej umowy zajdziecie na: Dojazd do lekarza, na dworzec, do urzędu będzie łatwiejszy. Dwie gminy wprowadzają „transport na życzenie” | WZP

 

Umowa na realizację projektu "Transport na życzenie w Gminie Golczewo" podpisana

02 lutego 2022
To jest szablon nowej strony. Dzięki niemu pominiesz sekwencję dodawania elementów, które powtarzają się na każdej stronie. Możesz dodawać nowe elementy bądź pokazywać już teraz dzięki panelowi warstw!

Pierwsze miasto III Rzeczypospolitej

 Gmina Golczewo

Czyste powietrze

Dodatek węglowy

E-BOI (biuro interesanta)

System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

Wirtualny spacer

Transport na życzenie

Golczewo na przestrzeni wieków

Legenda o golczewskiej żabce

Legenda o żabie

Walory przyrodnicze

Plan miasta

Mieszkańcy

Zasłużeni mieszkańcy

Honorowy Obywatel Gminy Golczewo

O gminie

Harmonogramy

Deklaracje

Jak segregować

Uchwały

Analizy

Wykaz Podmiotów odbierających odpady komunalne z terenu gminy Golczewo

Plan gospodarki odpadami dla województwa zachodniopomorskiego

Gospodarka Odpadami Komunalnymi

Postępowanie z odpadami EPS (styropian)

tel. (91) 38 60 127 e-mail: urzad@golczewo.pl