Powrót do artykułów

30 grudnia 2022

Umowa na realizację zadania „Budowa sieci wodociągowej Kłodzino - Drzewica wraz z modernizacją SUW Kłęby oraz budowa kanalizacji sanitarnej w ul. 9 Maja w Golczewie” podpisana

Dnia 30 grudnia 2022 roku Burmistrz Golczewa Maciej Zieliński i Prezes Zarządu firmy Przedsiębiorstwa Produkcyjno – Handlowego „ARTEX” Sp. z o.o. Pan Sławomir Nowosadko podpisali umowę o realizacji zadania pn. „Budowa sieci wodociągowej Kłodzino - Drzewica wraz z modernizacją SUW Kłęby oraz budowa kanalizacji sanitarnej w ul. 9 Maja w Golczewie”.

 

Wartość inwestycji to 2 206 866,00 zł z czego 98 % to wsparcie z Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych.

 

W ramach zadania Kłodzino zyska nową sieć wodociągową. W ulicy 9 maja w Golczewie powstanie sieć kanalizacyjna. W Kłębach natomiast zostanie gruntownie zmodernizowana Stacja Uzdatniania Wody. Zadania wpłyną na poprawę jakości gospodarki wodno - ściekowej w Gminie. To nie koniec planowanych inwestycji w tym zakresie. W ostatnim czasie ogłosiliśmy przetarg na zadanie pn. „Budowa sieci kanalizacji sanitarnej Kretlewo – Gadom – Golczewo wraz z dostawą urządzeń na oczyszczalnie ścieków. Dofinasowanie jakie Gmina otrzymała na ten cel to ponad 8 milionów złotych – również z Programu Inwestycji Strategicznych.

 

 

Ochrona przetwarzania danych osobowych (RODO)

Archiwum

Deklaracja dostępności

Burmistrz Golczewa przyjmuje obywateli w sprawach skarg i wniosków w godzinach urzędowania oraz w każdy poniedziałek od godziny 16.00 do godziny 17.00. Jeżeli poniedziałek jest dniem wolnym od pracy, przyjmowanie obywateli odbywa się po godzinach urzędowania w najbliższy dzień. 

Urząd czynny jest w dni robocze:

Poniedziałek 8.00 - 16.00

Wtorek - Piątek 7.30 - 15.30

ul. Zwycięstwa 23

72-410 Golczewo

Urząd Miejski

Gmina Golczewo