Gmina Golczewo
Urząd Miejski
ul. Zwycięstwa 23
72-410 Golczewo
Urząd czynny jest w dni robocze:
Poniedziałek 8.00 - 16.00
Wtorek - Piątek 7.30 - 15.30
Burmistrz Golczewa przyjmuje w kwestiach sprawy i odpowiedzi w poniedziałki od godziny 16.00 do godziny 17.00. „Poniedziałek jest wolny od pracy”, przyjmuje się także w godzinach   od 16.00 do godziny 17.00
w najbliższym dniu roboczym. Wtorek - Piątek 7.30 - 15.30

Deklaracja dostępności

Wysoki kontrast

Archiwum

Ochrona przetwarzania danych osobowych (RODO)

  Szanowni Mieszkańcy, z uwagi na kolejne ograniczenia w związku z panującą obecnie pandemią wirusa COVID-19 z przykrością informuję, że wszelkie planowane obchody przypadające na Narodowy Dzień Niepodległości – 11 listopada 2020 r. nie odbędą się, jedynym wyjątkiem będzie msza w Kościele pw. św. Andrzeja Boboli 11.11.2020 r. , o godz. 12:00. Uroczystość jest ograniczona jedynie do indywidualnego złożenia kwiatów pod Pomnikiem Józefa Piłsudskiego (znajdującym się przy Kościele) przed mszą świętą.
 
  Święto to dla nas Polaków jest bardzo ważnym i pamiętnym dniem odzyskania niepodległości przez Polskę, po 123 latach wyzwolenia się spod zaborów. Dzień 11 listopada - corocznie obchodzony jest bardzo uroczyście i towarzyszy mu podniosły charakter. W tle rozbrzmiewają pieśni patriotyczne, a w powietrzu unosi się zaduma i rys historyczny tego dnia.
 
  Życzę Państwu dużo zdrowia w nadchodzącym czasie. Mam nadzieje, że te trudne pandemiczne czasy szybko się zakończą i nasza codzienność wróci na właściwe tory. Dbajcie o siebie i swoich bliskich.

Uroczystość z dnia 11 listopada nie odbędzie się 

10 listopada 2020
To jest szablon nowej strony. Dzięki niemu pominiesz sekwencję dodawania elementów, które powtarzają się na każdej stronie. Możesz dodawać nowe elementy bądź pokazywać już teraz dzięki panelowi warstw!

Pierwsze miasto III Rzeczypospolitej

 Gmina Golczewo

Burmistrz Golczewa o odwołaniu gminnych imprez planowanych na ten rok

W związku z aktualną sytuacją epidemiczną, ograniczeniami możliwości gromadzenia oraz trudnością przemieszczania się, jestem zmuszony do odwołania imprez cyklicznych w naszej gminie. Z przykrością informuję, że tegoroczne edycje Golczewskiego Triathlonu i Dni Golczewa nie odbędą się. Środki, które uda się zaoszczędzić, wydatki przeznaczone na częściowe przewidywanego ubytku w dochodach Gminy, punkt z sytuacją gospodarczą. Proszę o zrozumienie w zaistniałej sytuacji. Mam nadzieję, że będziemy mogli spotkać się w przyszłym roku.

Czyste powietrze

E-BOI (biuro interesanta)

System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

Wirtualny spacer

Golczewo na przestrzeni wieków

Legenda o golczewskiej żabce

Legenda o żabie

Walory przyrodnicze

Plan miasta

Mieszkańcy

Zasłużeni mieszkańcy

Honorowy Obywatel Gminy Golczewo

O gminie

Harmonogramy

Deklaracje

Jak segregować

Uchwały

Analizy

Wykaz Podmiotów odbierających odpady komunalne z terenu gminy Golczewo

Plan gospodarki odpadami dla województwa zachodniopomorskiego

Gospodarka Odpadami Komunalnymi

tel. (91) 38 60 127 e-mail: urzad@golczewo.pl