VII RAJD NA 6 ŁAP

Powrót do artykułów

25 września 2023
 
Miłośnicy psiaków i aktywności fizycznej spotkali się w niedzielę 24 września 2023 r. w Sosnowickim Komunalnym Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt podczas VII Rajdu Na 6 Łap.
 
To już kolejny taki rajd w Sosnowicach . Uczestników nie zraziła ogromna kolejka po psiaki. Przyszło bardzo wiele osób, właściwie wszystkie psy, które są teraz w sosnowickim schronisku miały szansę na taką aktywność. 
Trasę 4 km można było pokonać ze swoim psem lub zabrać na spacer podopiecznego schroniska. Cele akcji była promocja adopcji zwierząt ze schroniska oraz oczywiście aktywności fizycznej.
 
Z każdym rokiem nasz rajd cieszy się coraz większą frekwencją miłośników zwierząt. Było kolorowo, wesoło a momentami bardzo wzruszająco. Schronisko to symbol samotności ale wczoraj przez obecność tych wszystkich osób wiemy, że jesteście z nami i nas wspieracie.
Nagrodziliśmy najszybszych zawodników, ale dla nas wszyscy zasłużyli za złoty medal.
 
Dziękujemy wszystkim sponsorom za zaangażowanie oraz za poczęstunek, który był niezbędny po tak wspaniałej aktywności.
Dziękujemy również wolontariuszom i wszystkim zaangażowanym w organizację za okazaną pomoc, to fantastyczne wydarzenie, to Wasza zasługa.
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji dzięki uprzejmości Pana Przemysława Skiba oraz Pani Barbarze Leszczyńskiej.
 

Ochrona przetwarzania danych osobowych (RODO)

Archiwum

Deklaracja dostępności

Burmistrz Golczewa przyjmuje obywateli w sprawach skarg i wniosków w godzinach urzędowania oraz w każdy poniedziałek od godziny 16.00 do godziny 17.00. Jeżeli poniedziałek jest dniem wolnym od pracy, przyjmowanie obywateli odbywa się po godzinach urzędowania w najbliższy dzień. 

Urząd czynny jest w dni robocze:

Poniedziałek 8.00 - 16.00

Wtorek - Piątek 7.30 - 15.30

ul. Zwycięstwa 23

72-410 Golczewo

Urząd Miejski

Gmina Golczewo