W dniu 09 marca 2023 w Golczewie ŚWIĘTOWANIA ciąg dalszy

Powrót do artykułów

10 marca 2023

W programie wieczoru: przedstawienie satyryczne pt. „ Jak mężczyzna postrzega kobietę” w wykonaniu grupy Teatralnej RAZEM z Ośrodka Kultury w Przybiernowie i Słuchaczy UTW z Golczewa. W przedstawieniu wystąpiły: Krystyna Słomczewska, Marianna Michalak, Dorota Stróżyńska, Barbara Błądzińska, Beata Cieślak, Teresa Kamińska i Izabela Tesarska, pod kierunkiem Elżbiety Kisielińskiej – Baranowskiej – autorki scenariusza i tekstów a także głównego reżysera sztuki. Osoby odpowiedzialne za przebieg przedstawienia: Renata Chrystoph – inspicjent, Zbigniew Kamiński – światło, Sławomir Zdanowicz konferansjer i Wiktoria Kiełbasa – nagłośnienie.

Miłym akcentem był koncert wokalno- instrumentalny – śpiew - Marcin Simiński, gitara – Kuba Herdzik i Bartek Janczak.

Na słodki poczęstunek zaprosił Maciej Zieliński - Burmistrz Golczewa.

W imieniu Tobiasza Lubczyńskiego – Prezesa z AWIS w Nowogardzie kwiaty dla występujących wręczyła - Agata Zawierucha - Wiceprezes. Swoją obecnością zaszczycili członkowie – aktorzy z Teatru „Piąte Koło” z Nowogardu z reżyserem i opiekunem grupy- Józefą Szukalską.

Dziękujemy przybyłym gościom, pracownikom Urzędu Miejskiego i Gokis, a także Restauracji Herbowa w Golczewie za pomoc w organizacji miłej uroczystości dla Pań i osób towarzyszących z Gminy Golczewa i Przybiernowa. Do zobaczenia na kolejnych artystycznych wydarzeniach.

Janina Kołodzińska Prezes UTW w Golczewie – opracowanie i foto.

Ochrona przetwarzania danych osobowych (RODO)

Archiwum

Deklaracja dostępności

Burmistrz Golczewa przyjmuje obywateli w sprawach skarg i wniosków w godzinach urzędowania oraz w każdy poniedziałek od godziny 16.00 do godziny 17.00. Jeżeli poniedziałek jest dniem wolnym od pracy, przyjmowanie obywateli odbywa się po godzinach urzędowania w najbliższy dzień. 

Urząd czynny jest w dni robocze:

Poniedziałek 8.00 - 16.00

Wtorek - Piątek 7.30 - 15.30

ul. Zwycięstwa 23

72-410 Golczewo

Urząd Miejski

Gmina Golczewo