W Golczewie podpisano umowy na  "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność" 

Powrót do artykułów

28 października 2022

W czwartek, 27 października w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Golczewie podpisano umowy na dofinansowanie w ramach poddziałania 19.2 "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność" objętego PROW na lata 2014-2020.

 

Urząd Marszałkowski reprezentował Kierownik Biura Projektów PROW, Pan Michał Łyszyk. Umowy zostały podpisane z Panem Robertem Tatarzyńskim ze Stuchowa, Panią Joanną Przybysz z Połchowa oraz Kołem Gospodyń Wiejskich „Fregata” z Międzywodzia.

 

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że dofinansowanie otrzymało również zadanie mieszkańca Golczewa, Pana Grzegorza Janusa. W ramach tego zadania uruchomiona zostanie w niedalekiej przyszłości serowarnia rzemieślnicza, dzięki której będzie można kupić doskonałe sery wyprodukowane z produktów naturalnych od okolicznych rolników.

 

Serdecznie gratulujemy wszystkim wnioskodawcom i życzymy sukcesów w podjętej działalności.

 

 

Ochrona przetwarzania danych osobowych (RODO)

Archiwum

Deklaracja dostępności

Burmistrz Golczewa przyjmuje obywateli w sprawach skarg i wniosków w godzinach urzędowania oraz w każdy poniedziałek od godziny 16.00 do godziny 17.00. Jeżeli poniedziałek jest dniem wolnym od pracy, przyjmowanie obywateli odbywa się po godzinach urzędowania w najbliższy dzień. 

Urząd czynny jest w dni robocze:

Poniedziałek 8.00 - 16.00

Wtorek - Piątek 7.30 - 15.30

ul. Zwycięstwa 23

72-410 Golczewo

Urząd Miejski

Gmina Golczewo