Gmina Golczewo
Urząd Miejski
ul. Zwycięstwa 23
72-410 Golczewo
Urząd czynny jest w dni robocze:
Poniedziałek 8.00 - 16.00
Wtorek - Piątek 7.30 - 15.30
Burmistrz Golczewa przyjmuje obywateli w sprawach skarg i wniosków w godzinach urzędowania oraz w każdy poniedziałek od godziny 16.00 do godziny 17.00. 
Jeżeli poniedziałek jest dniem wolnym od pracy, przyjmowanie obywateli odbywa się po godzinach urzędowania w najbliższy dzień. 

Deklaracja dostępności

Archiwum

Ochrona przetwarzania danych osobowych (RODO)

   Oficjalnie rozpoczyna się realizacja projektu pn. „Budowa świetlicy wiejskiej w Mechowie”. Wniosek został pozytywnie rozpatrzony, a dziś w Urzędzie Miejskim w Golczewie Wicemarszałek Województwa Zachodniopomorskiego Olgierd Kustosz oraz Burmistrz Golczewa Maciej Zieliński podpisali umowę
o dofinansowanie.

 

    Dofinansowanie zostało pozyskane w ramach Operacji typu „Inwestycje w obiekty pełniące funkcje kulturalne”  działanie „Podstawowe usługi i odnowa wsi na obszarach wiejskich” w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Całkowita wartość inwestycji wyniesie ponad 700 000, 00 zł z czego kwota dofinansowania to 478 521,00 zł. W ramach przedsięwzięcia zostaną wykonane roboty budowalne, elektryczne, sanitarne wraz z instalacją fotowoltaiczna i zagospodarowanie terenu. Dodatkowo elementem projektu jest wyposażenie świetlicy.

 

- Z tego miejsca pragnę podziękować Marszałkowi za okazane wsparcie, a Pani radnej Wandzie Balbus za determinację w wieloletnim ubieganiu się i dążeniu do wybudowania wymarzonej świetlicy  oraz  wszystkim radnym Rady Miejskiej za przychylny podział środków w budżecie Gminy Golczewo. Dobra informacja jest również dla mieszkańców sołectwa Mechowo, ponieważ w dniu dzisiejszym zostanie ogłoszone postępowanie na budowę świetlicy – powiedział podczas spotkania Burmistrz Maciej Zieliński.

W Mechowie powstanie świetlica wiejska!

17 września 2021
To jest szablon nowej strony. Dzięki niemu pominiesz sekwencję dodawania elementów, które powtarzają się na każdej stronie. Możesz dodawać nowe elementy bądź pokazywać już teraz dzięki panelowi warstw!

Pierwsze miasto III Rzeczypospolitej

 Gmina Golczewo

Czyste powietrze

Dodatek węglowy

E-BOI (biuro interesanta)

System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

Wirtualny spacer

Transport na życzenie

Golczewo na przestrzeni wieków

Legenda o golczewskiej żabce

Legenda o żabie

Walory przyrodnicze

Plan miasta

Mieszkańcy

Zasłużeni mieszkańcy

Honorowy Obywatel Gminy Golczewo

O gminie

Harmonogramy

Deklaracje

Jak segregować

Uchwały

Analizy

Wykaz Podmiotów odbierających odpady komunalne z terenu gminy Golczewo

Plan gospodarki odpadami dla województwa zachodniopomorskiego

Gospodarka Odpadami Komunalnymi

Postępowanie z odpadami EPS (styropian)

tel. (91) 38 60 127 e-mail: urzad@golczewo.pl