Gmina Golczewo
Urząd Miejski
ul. Zwycięstwa 23
72-410 Golczewo
Urząd czynny jest w dni robocze:
Poniedziałek 8.00 - 16.00
Wtorek - Piątek 7.30 - 15.30
Burmistrz Golczewa przyjmuje w kwestiach sprawy i odpowiedzi w poniedziałki od godziny 16.00 do godziny 17.00. „Poniedziałek jest wolny od pracy”, przyjmuje się także w godzinach   od 16.00 do godziny 17.00
w najbliższym dniu roboczym. Wtorek - Piątek 7.30 - 15.30

Deklaracja dostępności

Wysoki kontrast

Archiwum

Ochrona przetwarzania danych osobowych (RODO)

  Stowarzyszenie Dla Gminy Golczewo przy współpracy z Gminnym Ośrodkiem Kultury i Sportu w Golczewie było realizatorem projektu pn. „WOLNOŚĆ – oczami młodych”. W październiku najmłodsi mieszkańcy Gminy Golczewo, podczas spotkań, poznali burzliwe dzieje historyczne Polski i rozmawiali czym dla nich we współczesnym świecie jest wolność. Poznali także techniki tworzenia plakatu. W ten sposób, przy użyciu różnych technik plastycznych, uczestnicy projektu stworzyli plakaty wolnościowe. Finałem projektu miała być wystawa w GOKiS podczas Dnia Niepodległości. Ze względu na obostrzenia plakaty prezentujemy na załączonych fotografiach. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku przy okazji innych świat patriotycznych, będzie okazja do obejrzenia wystawy i rozmowy z autorami Wolnościowych plakatów.

 

 Projekt był realizowany w ramach Programu Społecznik na lata 2019-2021 organizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego.

 

#PomorzeZachodnie, #społecznik, #ProgramSpołecznik, #KARR

"WOLNOŚĆ - oczami młodych

10 listopada 2020
To jest szablon nowej strony. Dzięki niemu pominiesz sekwencję dodawania elementów, które powtarzają się na każdej stronie. Możesz dodawać nowe elementy bądź pokazywać już teraz dzięki panelowi warstw!

Pierwsze miasto III Rzeczypospolitej

 Gmina Golczewo

Burmistrz Golczewa o odwołaniu gminnych imprez planowanych na ten rok

W związku z aktualną sytuacją epidemiczną, ograniczeniami możliwości gromadzenia oraz trudnością przemieszczania się, jestem zmuszony do odwołania imprez cyklicznych w naszej gminie. Z przykrością informuję, że tegoroczne edycje Golczewskiego Triathlonu i Dni Golczewa nie odbędą się. Środki, które uda się zaoszczędzić, wydatki przeznaczone na częściowe przewidywanego ubytku w dochodach Gminy, punkt z sytuacją gospodarczą. Proszę o zrozumienie w zaistniałej sytuacji. Mam nadzieję, że będziemy mogli spotkać się w przyszłym roku.

Czyste powietrze

E-BOI (biuro interesanta)

System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

Wirtualny spacer

Golczewo na przestrzeni wieków

Legenda o golczewskiej żabce

Legenda o żabie

Walory przyrodnicze

Plan miasta

Mieszkańcy

Zasłużeni mieszkańcy

Honorowy Obywatel Gminy Golczewo

O gminie

Harmonogramy

Deklaracje

Jak segregować

Uchwały

Analizy

Wykaz Podmiotów odbierających odpady komunalne z terenu gminy Golczewo

Plan gospodarki odpadami dla województwa zachodniopomorskiego

Gospodarka Odpadami Komunalnymi

tel. (91) 38 60 127 e-mail: urzad@golczewo.pl