Gmina Golczewo
Urząd Miejski
ul. Zwycięstwa 23
72-410 Golczewo
Urząd czynny jest w dni robocze:
Poniedziałek 8.00 - 16.00
Wtorek - Piątek 7.30 - 15.30
Burmistrz Golczewa przyjmuje obywateli w sprawach skarg i wniosków w godzinach urzędowania oraz w każdy poniedziałek od godziny 16.00 do godziny 17.00. 
Jeżeli poniedziałek jest dniem wolnym od pracy, przyjmowanie obywateli odbywa się po godzinach urzędowania w najbliższy dzień. 

Deklaracja dostępności

Archiwum

Ochrona przetwarzania danych osobowych (RODO)

I etap projektu „Otwieramy się na siebie” dofinansowanego z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego z Programu Narodowego Centrum Kultury Dom Kultury + Inicjatywy Lokalne. Edycja 2022, dobiega końca. Efektem ponad dwumiesięcznej pracy jest wypracowany dokument w postaci „Diagnozy potrzeb i potencjału kulturowego w Gminie Golczewo”.

 

Opracowana diagnoza dziś może wspomóc niejedną inicjatywę, ponieważ opierając się na tych badaniach posiadamy wiedzę na temat najpotrzebniejszych i najistotniejszych czynników dla lokalnej społeczności. Zwieńczeniem I etapu tego projektu jest również nabór na Inicjatywy Lokalne, który rozpoczął się 30 maja, a zakończy się 15 czerwca. Ponad trzy tygodnie, aby swój pomysł – na wydarzenie, przedsięwzięcie lub różnego rodzaju warsztaty animacyjne – zrealizować.

Zapraszamy wszystkie chętne grupy formalne i nieformalne do wzięcia udziału w projekcie. Inicjatywy lokalne są skierowane przede wszystkim do mieszkańców gminy Golczewo. Tym razem to właśnie od Państwa oczekujemy ciekawych, kreatywnych i interesujących sugestii, które zachęcą społeczeństwo do włączenia się czynnie w życie kulturalne golczewskiego domu kultury. 

Działanie pn. „Otwieramy się na siebie” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury Dom Kultury + Inicjatywy lokalne. Edycja 2022.

 

https://drive.google.com/.../1zULUz.../view...

Wspólnie zrealizujmy Wasze marzenia!

02 czerwca 2022

Pierwsze miasto III Rzeczypospolitej

 Gmina Golczewo

Czyste powietrze

Dodatek węglowy

E-BOI (biuro interesanta)

System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

Wirtualny spacer

Transport na życzenie

Golczewo na przestrzeni wieków

Legenda o golczewskiej żabce

Legenda o żabie

Walory przyrodnicze

Plan miasta

Mieszkańcy

Zasłużeni mieszkańcy

Honorowy Obywatel Gminy Golczewo

O gminie

Harmonogramy

Deklaracje

Jak segregować

Uchwały

Analizy

Wykaz Podmiotów odbierających odpady komunalne z terenu gminy Golczewo

Plan gospodarki odpadami dla województwa zachodniopomorskiego

Gospodarka Odpadami Komunalnymi

Postępowanie z odpadami EPS (styropian)

tel. (91) 38 60 127 e-mail: urzad@golczewo.pl