Gmina Golczewo
Urząd Miejski
ul. Zwycięstwa 23
72-410 Golczewo
Urząd czynny jest w dni robocze:
Poniedziałek 8.00 - 16.00
Wtorek - Piątek 7.30 - 15.30
Burmistrz Golczewa przyjmuje obywateli w sprawach skarg i wniosków w godzinach urzędowania oraz w każdy poniedziałek od godziny 16.00 do godziny 17.00. 
Jeżeli poniedziałek jest dniem wolnym od pracy, przyjmowanie obywateli odbywa się po godzinach urzędowania w najbliższy dzień. 

Deklaracja dostępności

Archiwum

Ochrona przetwarzania danych osobowych (RODO)

I etap projektu „Otwieramy się na siebie” dofinansowanego z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego z Programu Narodowego Centrum Kultury Dom Kultury + Inicjatywy Lokalne. Edycja 2022, dobiega końca. Efektem ponad dwumiesięcznej pracy jest wypracowany dokument w postaci „Diagnozy potrzeb i potencjału kulturowego w Gminie Golczewo”.

 

Opracowana diagnoza dziś może wspomóc niejedną inicjatywę, ponieważ opierając się na tych badaniach posiadamy wiedzę na temat najpotrzebniejszych i najistotniejszych czynników dla lokalnej społeczności. Zwieńczeniem I etapu tego projektu jest również nabór na Inicjatywy Lokalne, który rozpoczął się 30 maja, a zakończy się 15 czerwca. Ponad trzy tygodnie, aby swój pomysł – na wydarzenie, przedsięwzięcie lub różnego rodzaju warsztaty animacyjne – zrealizować.

Zapraszamy wszystkie chętne grupy formalne i nieformalne do wzięcia udziału w projekcie. Inicjatywy lokalne są skierowane przede wszystkim do mieszkańców gminy Golczewo. Tym razem to właśnie od Państwa oczekujemy ciekawych, kreatywnych i interesujących sugestii, które zachęcą społeczeństwo do włączenia się czynnie w życie kulturalne golczewskiego domu kultury. 

Działanie pn. „Otwieramy się na siebie” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury Dom Kultury + Inicjatywy lokalne. Edycja 2022.

 

https://drive.google.com/.../1zULUz.../view...

Wspólnie zrealizujmy Wasze marzenia!

02 czerwca 2022
To jest szablon nowej strony. Dzięki niemu pominiesz sekwencję dodawania elementów, które powtarzają się na każdej stronie. Możesz dodawać nowe elementy bądź pokazywać już teraz dzięki panelowi warstw!

Pierwsze miasto III Rzeczypospolitej

 Gmina Golczewo

Czyste powietrze

E-BOI (biuro interesanta)

System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

Wirtualny spacer

XI Golczewski Triathlon

Transport na życzenie

Golczewo na przestrzeni wieków

Legenda o golczewskiej żabce

Legenda o żabie

Walory przyrodnicze

Plan miasta

Mieszkańcy

Zasłużeni mieszkańcy

Honorowy Obywatel Gminy Golczewo

O gminie

Harmonogramy

Deklaracje

Jak segregować

Uchwały

Analizy

Wykaz Podmiotów odbierających odpady komunalne z terenu gminy Golczewo

Plan gospodarki odpadami dla województwa zachodniopomorskiego

Gospodarka Odpadami Komunalnymi

tel. (91) 38 60 127 e-mail: urzad@golczewo.pl