Gmina Golczewo
Urząd Miejski
ul. Zwycięstwa 23
72-410 Golczewo
Urząd czynny jest w dni robocze:
Poniedziałek 8.00 - 16.00
Wtorek - Piątek 7.30 - 15.30
Burmistrz Golczewa przyjmuje obywateli w sprawach skarg i wniosków w godzinach urzędowania oraz w każdy poniedziałek od godziny 16.00 do godziny 17.00. 
Jeżeli poniedziałek jest dniem wolnym od pracy, przyjmowanie obywateli odbywa się po godzinach urzędowania w najbliższy dzień. 

Deklaracja dostępności

Archiwum

Ochrona przetwarzania danych osobowych (RODO)

    Miło nam poinformować, że Stowarzyszenie Dla Gminy Golczewo podczas podsumowania Programu Społecznik na lata 2019-2021 znalazło się w gronie wyróżnionych laureatów.

    Uroczysta gala wręczenia statuetek odbyła się 7 grudnia br. w Operze na Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie.

  Golczewska organizacja z rąk pani Magdaleny Kochan Senatora RP i pana Olgierda Geblewicza Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego otrzymała statuetkę „Aktywni dla Pomorza Zachodniego Program Społecznik 2019-2021”.

 

    Stowarzyszenie Dla Gminy Golczewo istnieje dopiero dwa lata i jest to grupa trzech osób, ale tak naprawdę urzeczywistniają swoje cele przy współpracy z wieloma instytucjami, a przede wszystkim grupami nieformalnymi i całą rzeszą ludzi dobrej woli – wolontariuszy. Wyróżnienie, które otrzymali to wyrazy gorących słów podziękowań dla Wszystkich, z którymi realizują nasze i Wasze marzenia z myślą o lokalnej społeczności. Wyróżnienie dedykują pracownikom Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Golczewie, Urzędu Miejskiego w Golczewie, Zespołu Szkół Publicznych w Golczewie, Szkoły Podstawowej w Wysokiej Kamieńskiej, Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Sosnowicach, grupom nieformalnym z całej gminy, a zwłaszcza z Wysokiej Kamieńskiej i Golczewa, druhom z gminnych jednostek OSP oraz indywidualnym osobom – wolontariuszom. To dzięki Państwu w ciągu dwóch lat wspólnie zrealizowali 12 projektów, na ponad 40 tys. zł. Te projekty to m.in. „Rajd na 6 łapach” (2019), „Bajka wszechczasów” (2020). „Majówka w biało-czerwonych barwach” (2020), „Sportowy Turniej Sołectw” (2020), „Uderzamy w wirusa” (2020), „WOLNOŚĆ – oczami młodych” (2020), „Sport – moja pasja, moja przyszłość” (2020), „EKO dzieciaki w akcji” (2021), „Segregujemy – w czystości żyjemy” (2021), „Poznać, przeżyć, zrozumieć – warsztaty z naturą” (2021), „Roślinny mural jest EKO!” (2021), „Sprzątanie świata = razem możemy więcej” (2021).

 

- Chciałbym serdecznie podziękować osobom zaangażowanym w projekt, Pani Dorocie Opile - Skubisz, Pani Aleksandrze Lisiczko oraz Panu Danielowi Urbanowiczowi, którzy aktywnie i z wielkim zaangażowaniem działają na rzecz naszej społeczności - powiedział Burmistrz Golczewa Maciej Zieliński.

 

                                                                                                                                                                                                                                                          

Wyróżnienie dla golczewskiej organizacji

09 grudnia 2021
To jest szablon nowej strony. Dzięki niemu pominiesz sekwencję dodawania elementów, które powtarzają się na każdej stronie. Możesz dodawać nowe elementy bądź pokazywać już teraz dzięki panelowi warstw!

Pierwsze miasto III Rzeczypospolitej

 Gmina Golczewo

Czyste powietrze

E-BOI (biuro interesanta)

System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

Wirtualny spacer

XI Golczewski Triathlon

Transport na życzenie

Golczewo na przestrzeni wieków

Legenda o golczewskiej żabce

Legenda o żabie

Walory przyrodnicze

Plan miasta

Mieszkańcy

Zasłużeni mieszkańcy

Honorowy Obywatel Gminy Golczewo

O gminie

Harmonogramy

Deklaracje

Jak segregować

Uchwały

Analizy

Wykaz Podmiotów odbierających odpady komunalne z terenu gminy Golczewo

Plan gospodarki odpadami dla województwa zachodniopomorskiego

Gospodarka Odpadami Komunalnymi

tel. (91) 38 60 127 e-mail: urzad@golczewo.pl