Gmina Golczewo
Urząd Miejski
ul. Zwycięstwa 23
72-410 Golczewo
Urząd czynny jest w dni robocze:
Poniedziałek 8.00 - 16.00
Wtorek - Piątek 7.30 - 15.30
Burmistrz Golczewa przyjmuje obywateli w sprawach skarg i wniosków w godzinach urzędowania oraz w każdy poniedziałek od godziny 16.00 do godziny 17.00. 
Jeżeli poniedziałek jest dniem wolnym od pracy, przyjmowanie obywateli odbywa się po godzinach urzędowania w najbliższy dzień. 

Deklaracja dostępności

Archiwum

Ochrona przetwarzania danych osobowych (RODO)

    Miło nam poinformować, że Stowarzyszenie Dla Gminy Golczewo podczas podsumowania Programu Społecznik na lata 2019-2021 znalazło się w gronie wyróżnionych laureatów.

    Uroczysta gala wręczenia statuetek odbyła się 7 grudnia br. w Operze na Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie.

  Golczewska organizacja z rąk pani Magdaleny Kochan Senatora RP i pana Olgierda Geblewicza Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego otrzymała statuetkę „Aktywni dla Pomorza Zachodniego Program Społecznik 2019-2021”.

 

    Stowarzyszenie Dla Gminy Golczewo istnieje dopiero dwa lata i jest to grupa trzech osób, ale tak naprawdę urzeczywistniają swoje cele przy współpracy z wieloma instytucjami, a przede wszystkim grupami nieformalnymi i całą rzeszą ludzi dobrej woli – wolontariuszy. Wyróżnienie, które otrzymali to wyrazy gorących słów podziękowań dla Wszystkich, z którymi realizują nasze i Wasze marzenia z myślą o lokalnej społeczności. Wyróżnienie dedykują pracownikom Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Golczewie, Urzędu Miejskiego w Golczewie, Zespołu Szkół Publicznych w Golczewie, Szkoły Podstawowej w Wysokiej Kamieńskiej, Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Sosnowicach, grupom nieformalnym z całej gminy, a zwłaszcza z Wysokiej Kamieńskiej i Golczewa, druhom z gminnych jednostek OSP oraz indywidualnym osobom – wolontariuszom. To dzięki Państwu w ciągu dwóch lat wspólnie zrealizowali 12 projektów, na ponad 40 tys. zł. Te projekty to m.in. „Rajd na 6 łapach” (2019), „Bajka wszechczasów” (2020). „Majówka w biało-czerwonych barwach” (2020), „Sportowy Turniej Sołectw” (2020), „Uderzamy w wirusa” (2020), „WOLNOŚĆ – oczami młodych” (2020), „Sport – moja pasja, moja przyszłość” (2020), „EKO dzieciaki w akcji” (2021), „Segregujemy – w czystości żyjemy” (2021), „Poznać, przeżyć, zrozumieć – warsztaty z naturą” (2021), „Roślinny mural jest EKO!” (2021), „Sprzątanie świata = razem możemy więcej” (2021).

 

- Chciałbym serdecznie podziękować osobom zaangażowanym w projekt, Pani Dorocie Opile - Skubisz, Pani Aleksandrze Lisiczko oraz Panu Danielowi Urbanowiczowi, którzy aktywnie i z wielkim zaangażowaniem działają na rzecz naszej społeczności - powiedział Burmistrz Golczewa Maciej Zieliński.

 

                                                                                                                                                                                                                                                          

Wyróżnienie dla golczewskiej organizacji

09 grudnia 2021

Pierwsze miasto III Rzeczypospolitej

 Gmina Golczewo

Czyste powietrze

Dodatek węglowy

E-BOI (biuro interesanta)

System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

Wirtualny spacer

Transport na życzenie

Golczewo na przestrzeni wieków

Legenda o golczewskiej żabce

Legenda o żabie

Walory przyrodnicze

Plan miasta

Mieszkańcy

Zasłużeni mieszkańcy

Honorowy Obywatel Gminy Golczewo

O gminie

Harmonogramy

Deklaracje

Jak segregować

Uchwały

Analizy

Wykaz Podmiotów odbierających odpady komunalne z terenu gminy Golczewo

Plan gospodarki odpadami dla województwa zachodniopomorskiego

Gospodarka Odpadami Komunalnymi

Postępowanie z odpadami EPS (styropian)

tel. (91) 38 60 127 e-mail: urzad@golczewo.pl