Gmina Golczewo
Urząd Miejski
ul. Zwycięstwa 23
72-410 Golczewo
Urząd czynny jest w dni robocze:
Poniedziałek 8.00 - 16.00
Wtorek - Piątek 7.30 - 15.30
Burmistrz Golczewa przyjmuje obywateli w sprawach skarg i wniosków w godzinach urzędowania oraz w każdy poniedziałek od godziny 16.00 do godziny 17.00. 
Jeżeli poniedziałek jest dniem wolnym od pracy, przyjmowanie obywateli odbywa się po godzinach urzędowania w najbliższy dzień. 

Deklaracja dostępności

Archiwum

Ochrona przetwarzania danych osobowych (RODO)

   W dniach 10-11 grudnia 2021 r. w Mielnie odbyło się Zachodniopomorskie Forum NGO 2021. 

 

   Uniwersytet Trzeciego Wieku w Golczewie  reprezentowała delegacja - Helena i Marian Włodarczykowie i Janina Kołodzińska.

 

   W programie Forum NGO było m.in. -  rozstrzygnięcie Konkursu Zachodniopomorski Lider NGO, Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego.

 

  Dla Stowarzyszenia Uniwersytet Trzeciego Wieku w Golczewie, było miłe zaskoczenie i docenienie „Statuetką - Wyróżnienie” w kategorii: działania w okresie epidemii, za działalność w roku 2020 i wkład w rozwój Województwa Zachodniopomorskiego.  W imieniu Marszałka Województwa Olgierda Geblewicza nagrody i wyróżnienia wręczyła Magdalena Pieczyńska – Kierowniczka Biura ds. organizacji pozarządowych w Wydziale Współpracy Społecznej Urzędu Marszałkowskiego w Szczecinie.

 

 Dwudniowy pobyt to -  prelekcje, warsztaty i wiedza na temat: „Jak skutecznie napisać projekt by uzyskał dofinansowanie” – Łukasz Cieśliński. Natomiast,  warsztat pt. „Samoświadomość siebie i wpływ tego jacy jesteśmy na relacje z innymi” przeprowadzili - Karolina Flacht i Bartosz Ślaski z Fundacji Motywacja i Działanie.  Nie zabrakło akcentów świątecznych, podczas ozdabiania pierników i malowaniu bombek pod kierunkiem - Moniki Widockiej i Olgi Antkowiak.

Cenne informacje podczas debaty „ Jak budować zespół organizacji by móc zawsze liczyć na swoich wolontariuszy”.  O aktualnych konkursach Grantowych dla Organizacji Pozarządowych przekazał  – Łukasz Cieśliński.

 

 Na zakończenie podsumowanie i warsztat plenarny –„Działalność w organizacjach pozarządowych – oczekiwania kontra rzeczywistość przeprowadziła Monika Widocka.

 

 Podziękowania kierujemy do Pani Moniki Widockiej, Olgi Antkowiak i Łukasza Cieślińskiego oraz członków pracowni pozarządowej w Koszalinie  za super zorganizowany czas, integrację, miłą atmosferę i poznanie wspaniałych  przedstawicieli z organizacji pozarządowych  z Województwa Zachodniopomorskiego i uświadomienie nam społecznikom że warto pracować dla ludzi i z ludźmi – dziękujemy !

Do zobaczenia na kolejnym Forum NGO w 2022 – Janina Kołodzińska – Prezes UTW w Golczewie.

 

                                                                                                                                                                          Opracowanie i foto – J.Kołodzińska

Wyróżnienie dla Uniwersytetu Trzeciego Wieku

13 grudnia 2021
To jest szablon nowej strony. Dzięki niemu pominiesz sekwencję dodawania elementów, które powtarzają się na każdej stronie. Możesz dodawać nowe elementy bądź pokazywać już teraz dzięki panelowi warstw!

Pierwsze miasto III Rzeczypospolitej

 Gmina Golczewo

Czyste powietrze

E-BOI (biuro interesanta)

System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

Wirtualny spacer

XI Golczewski Triathlon

Transport na życzenie

Golczewo na przestrzeni wieków

Legenda o golczewskiej żabce

Legenda o żabie

Walory przyrodnicze

Plan miasta

Mieszkańcy

Zasłużeni mieszkańcy

Honorowy Obywatel Gminy Golczewo

O gminie

Harmonogramy

Deklaracje

Jak segregować

Uchwały

Analizy

Wykaz Podmiotów odbierających odpady komunalne z terenu gminy Golczewo

Plan gospodarki odpadami dla województwa zachodniopomorskiego

Gospodarka Odpadami Komunalnymi

tel. (91) 38 60 127 e-mail: urzad@golczewo.pl