Gmina Golczewo
Urząd Miejski
ul. Zwycięstwa 23
72-410 Golczewo
Urząd czynny jest w dni robocze:
Poniedziałek 8.00 - 16.00
Wtorek - Piątek 7.30 - 15.30
Burmistrz Golczewa przyjmuje obywateli w sprawach skarg i wniosków w godzinach urzędowania oraz w każdy poniedziałek od godziny 16.00 do godziny 17.00. 
Jeżeli poniedziałek jest dniem wolnym od pracy, przyjmowanie obywateli odbywa się po godzinach urzędowania w najbliższy dzień. 

Deklaracja dostępności

Archiwum

Ochrona przetwarzania danych osobowych (RODO)

W piątek, 1 lipca na terenie Zespołu Szkół Publicznych w Golczewie odbyła się wystawa poplenerowa.
 
Przybyli na wernisaż goście mogli zobaczyć dzieła studentów Akademii Sztuki w Szczecinie. Tematem przewodnim prac było Golczewo, miejscowa architektura i przyroda. Dziękujemy za przybycie i do zobaczenia za rok. - Po kilkuletniej przerwie wróciliśmy z plenerami studenckimi do Golczewa, ale dzisiaj żegnamy się po pięknej wystawie poplenerowej na dziedzińcu szkoły. Znowu dla grupy studentów Akademii Sztuki w Szczecinie nazwa Golczewo przestanie być pustym dźwiękiem, wypełniliśmy ją ogromną treścią związaną z emocjami twórczymi. Za każdym razem Golczewo zachwyca nas malowniczością, zawsze czyste i przyjazne. Wciąż odkrywamy nowe miejsce, które mieszkańcy mijają przyzwyczajeni jako normalność, a my ukazujemy je inaczej poprzez naturę, jej piękno widząc np. w omszałej desce, w starych odrapanych drzwiach, czy walącym się ceglanym murze. W Golczewie wszystko mamy na wyciągniecie ręki, piękne jezioro, interesujące perspektywy uliczek, malownicze podwórka, wręcz kultowe. I zawsze możemy liczyć na przyjazną atmosferę, życzliwość mieszkańców i miejscowych Władz, za co serdecznie dziękujemy. Dziękuję Golczewo ! Do zobaczenia ! - powiedziała Profesor Akademii Sztuki w Szczecinie Wiesława Markiewicz.

Wystawa poplenerowa studentów Akademii Sztuki

30 czerwca 2022
To jest szablon nowej strony. Dzięki niemu pominiesz sekwencję dodawania elementów, które powtarzają się na każdej stronie. Możesz dodawać nowe elementy bądź pokazywać już teraz dzięki panelowi warstw!

Pierwsze miasto III Rzeczypospolitej

 Gmina Golczewo

Czyste powietrze

E-BOI (biuro interesanta)

System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

Wirtualny spacer

Transport na życzenie

Golczewo na przestrzeni wieków

Legenda o golczewskiej żabce

Legenda o żabie

Walory przyrodnicze

Plan miasta

Mieszkańcy

Zasłużeni mieszkańcy

Honorowy Obywatel Gminy Golczewo

O gminie

Harmonogramy

Deklaracje

Jak segregować

Uchwały

Analizy

Wykaz Podmiotów odbierających odpady komunalne z terenu gminy Golczewo

Plan gospodarki odpadami dla województwa zachodniopomorskiego

Gospodarka Odpadami Komunalnymi

Postępowanie z odpadami EPS (styropian)

tel. (91) 38 60 127 e-mail: urzad@golczewo.pl