Gmina Golczewo
Urząd Miejski
ul. Zwycięstwa 23
72-410 Golczewo
Urząd czynny jest w dni robocze:
Poniedziałek 8.00 - 16.00
Wtorek - Piątek 7.30 - 15.30
Burmistrz Golczewa przyjmuje w kwestiach sprawy i odpowiedzi w poniedziałki od godziny 16.00 do godziny 17.00. „Poniedziałek jest wolny od pracy”, przyjmuje się także w godzinach   od 16.00 do godziny 17.00
w najbliższym dniu roboczym. Wtorek - Piątek 7.30 - 15.30

Deklaracja dostępności

Wysoki kontrast

Archiwum

Ochrona przetwarzania danych osobowych (RODO)

     Minionej soboty (22.08.) miało miejsce wydarzenie organizowane przez Stowarzyszenie Przyjaciół Zmieni Golczewskiej pn. "Zabiegane Golczewo".

Uczestnicy startowali w dwóch kategoriach marsz z kijkami oraz bieg rodzinny. Uczestnicy marszu przebyli trasę dookoła j. Szczuczego, natomiast osoby biorące udział w biegu rodzinnym rywalizowali trasie turystycznej przy jeziorze Szczuczym oraz na terenie sportowym przy Orliku w Golczewie. Na sportowym szlaku były rozmieszczone punkty, na których zespoły musiały zmierzyć się z wiedzą o tematyce sportowej. Walka od samego startu pierwszego zespołu była bardzo zacięta i ku zaskoczeniu organizatorów wszyscy w błyskawicznym tempie pokonali wyznaczoną trasę.

  Uczestnicy biegu mieli okazję do przypomnienia sobie zasad udzielania pierwszej pomocy, instruktarzu udzielali druhowie z OSP Mechowo. Środki finansowe na realizację projektu pozyskano w ramach programu marszałkowskiego Społecznik 2019 - 2021.

"Zabiegane Golczewo"

24 sierpnia 2020
To jest szablon nowej strony. Dzięki niemu pominiesz sekwencję dodawania elementów, które powtarzają się na każdej stronie. Możesz dodawać nowe elementy bądź pokazywać już teraz dzięki panelowi warstw!

Pierwsze miasto III Rzeczypospolitej

 Gmina Golczewo

Burmistrz Golczewa o odwołaniu gminnych imprez planowanych na ten rok

W związku z aktualną sytuacją epidemiczną, ograniczeniami możliwości gromadzenia oraz trudnością przemieszczania się, jestem zmuszony do odwołania imprez cyklicznych w naszej gminie. Z przykrością informuję, że tegoroczne edycje Golczewskiego Triathlonu i Dni Golczewa nie odbędą się. Środki, które uda się zaoszczędzić, wydatki przeznaczone na częściowe przewidywanego ubytku w dochodach Gminy, punkt z sytuacją gospodarczą. Proszę o zrozumienie w zaistniałej sytuacji. Mam nadzieję, że będziemy mogli spotkać się w przyszłym roku.

Czyste powietrze

E-BOI (biuro interesanta)

System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

Wirtualny spacer

Golczewo na przestrzeni wieków

Legenda o golczewskiej żabce

Legenda o żabie

Walory przyrodnicze

Plan miasta

Mieszkańcy

Zasłużeni mieszkańcy

Honorowy Obywatel Gminy Golczewo

O gminie

Harmonogramy

Deklaracje

Jak segregować

Uchwały

Analizy

Wykaz Podmiotów odbierających odpady komunalne z terenu gminy Golczewo

Plan gospodarki odpadami dla województwa zachodniopomorskiego

Gospodarka Odpadami Komunalnymi

tel. (91) 38 60 127 e-mail: urzad@golczewo.pl