Gmina Golczewo
Urząd Miejski
ul. Zwycięstwa 23
72-410 Golczewo
Urząd czynny jest w dni robocze:
Poniedziałek 8.00 - 16.00
Wtorek - Piątek 7.30 - 15.30
Burmistrz Golczewa przyjmuje obywateli w sprawach skarg i wniosków w godzinach urzędowania oraz w każdy poniedziałek od godziny 16.00 do godziny 17.00. 
Jeżeli poniedziałek jest dniem wolnym od pracy, przyjmowanie obywateli odbywa się po godzinach urzędowania w najbliższy dzień. 

Deklaracja dostępności

Archiwum

Ochrona przetwarzania danych osobowych (RODO)

   Piękna pogoda, tłumy kibiców oraz twarda sportowa rywalizacja. Tak zapamiętamy jubileuszową X edycję Golczewskiego Triathlonu, który obył się 31 lipca br.

W tym roku w naszej sportowej imprezie wzięło udział 94. zawodników. Uroczystego otwarcia wydarzenia dokonał Burmistrz Golczewa Maciej Zieliński. Rywalizacja rozpoczęła się o godzinie 11:00 od pływania na dystansie 950 m w j. Szczuczym, następnie triathloniści udali się na trasę rowerową 2x22,5 km Golczewo-Wysoka Kamieńska. Ostatnim elementem było bieganie na dystansie 10 km ulicami Golczewa.

 

   Wśród startujących mieliśmy sportowców z różnych zakątków Polski, którzy tuż po zakończeniu tegorocznych zawodów deklarowali udział w kolejnej edycji triathlonu. Wielu zawodników ponownie zawitało do Golczewa, co jest potwierdzeniem dobrej organizacji ww. wydarzenia. Pozytywne opinie wyrażane o naszej imprezie sportowej można było usłyszeć zarówno od kibiców jak i samych sportowców.

 

  Pierwsze miejsce z rewelacyjnym czasem (2 godz. 6 min.) zdobył Wojciech Śliwa, drugie miejsce - Wojciech Greguła, trzecie miejsce – Marcin Michałowski. Wśród Pań triumfowała Magdalena Chomont, II miejsce zdobyła Eliza Marcinkowska, III miejsce – Joanna Kabat-Koperska.

 

- Dziękuję Panu Romanowi Dorniakowi za inicjatywę stworzenia naszego sportowego wydarzenia oraz pomoc w jego organizacji, Danielowi Wawrzyńskiemu za udział we wszystkich edycjach Golczewskiego Triathlonu oraz Czesławowi Skubiszowi za doskonałą pracę biura sędziowskiego po raz 10-ty – mówił Maciej Zieliński.

 

    Organizacja Golczewskiego Triathlonu to zaangażowanie wielu osób. Gorące słowa podziękowania kierujemy w szczególności do Doroty Opiły-Skubisz, bez której to wydarzenie by się nie odbyło. Dziękujemy również wszystkim tym, którzy dbali o bezpieczeństwo zawodników tj. strażakom jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych Gminy Golczewo, Policjantom Komendy Powiatowej Policji w Kamieniu Pomorskim, ratownikom WOPR-u z Kamienia Pomorskiego, płetwonurkowi Gabrielowi Mazurowi, ratownikom medycznym z Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie oraz wolontariuszom na trasie rowerowej i biegowej. Podziękowania należą się również pracownikom: Urzędu Miejskiego w Golczewie, Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Golczewie, Ośrodka Pomocy Społecznej oraz Zespołu Szkół Publicznych w Golczewie. Podziękowania należą się również Markowi Piotrowskiemu, który niezawodnie poprowadził speakerkę podczas wydarzenia. Sprawne przeprowadzenie zawodów to również doskonała praca biura organizacyjnego i sędziowskiego.

 

    Za pomoc, zaangażowanie, doping i uśmiech Wszystkim serdecznie DZIĘKUJEMY!

 

    Do zobaczenia za rok!

 

fot. Jarosław Dulny oraz UM Golczewo

 

Zacięta rywalizacja o podium na X Golczewskim Triathlonie

02 sierpnia 2021

Pierwsze miasto III Rzeczypospolitej

 Gmina Golczewo

Czyste powietrze

Dodatek węglowy

E-BOI (biuro interesanta)

System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

Wirtualny spacer

Transport na życzenie

Golczewo na przestrzeni wieków

Legenda o golczewskiej żabce

Legenda o żabie

Walory przyrodnicze

Plan miasta

Mieszkańcy

Zasłużeni mieszkańcy

Honorowy Obywatel Gminy Golczewo

O gminie

Harmonogramy

Deklaracje

Jak segregować

Uchwały

Analizy

Wykaz Podmiotów odbierających odpady komunalne z terenu gminy Golczewo

Plan gospodarki odpadami dla województwa zachodniopomorskiego

Gospodarka Odpadami Komunalnymi

Postępowanie z odpadami EPS (styropian)

tel. (91) 38 60 127 e-mail: urzad@golczewo.pl