Gmina Golczewo
Urząd Miejski
ul. Zwycięstwa 23
72-410 Golczewo
Urząd czynny jest w dni robocze:
Poniedziałek 8.00 - 16.00
Wtorek - Piątek 7.30 - 15.30
Burmistrz Golczewa przyjmuje obywateli w sprawach skarg i wniosków w godzinach urzędowania oraz w każdy poniedziałek od godziny 16.00 do godziny 17.00. 
Jeżeli poniedziałek jest dniem wolnym od pracy, przyjmowanie obywateli odbywa się po godzinach urzędowania w najbliższy dzień. 

Deklaracja dostępności

Archiwum

Ochrona przetwarzania danych osobowych (RODO)

   Piękna pogoda, tłumy kibiców oraz twarda sportowa rywalizacja. Tak zapamiętamy jubileuszową X edycję Golczewskiego Triathlonu, który obył się 31 lipca br.

W tym roku w naszej sportowej imprezie wzięło udział 94. zawodników. Uroczystego otwarcia wydarzenia dokonał Burmistrz Golczewa Maciej Zieliński. Rywalizacja rozpoczęła się o godzinie 11:00 od pływania na dystansie 950 m w j. Szczuczym, następnie triathloniści udali się na trasę rowerową 2x22,5 km Golczewo-Wysoka Kamieńska. Ostatnim elementem było bieganie na dystansie 10 km ulicami Golczewa.

 

   Wśród startujących mieliśmy sportowców z różnych zakątków Polski, którzy tuż po zakończeniu tegorocznych zawodów deklarowali udział w kolejnej edycji triathlonu. Wielu zawodników ponownie zawitało do Golczewa, co jest potwierdzeniem dobrej organizacji ww. wydarzenia. Pozytywne opinie wyrażane o naszej imprezie sportowej można było usłyszeć zarówno od kibiców jak i samych sportowców.

 

  Pierwsze miejsce z rewelacyjnym czasem (2 godz. 6 min.) zdobył Wojciech Śliwa, drugie miejsce - Wojciech Greguła, trzecie miejsce – Marcin Michałowski. Wśród Pań triumfowała Magdalena Chomont, II miejsce zdobyła Eliza Marcinkowska, III miejsce – Joanna Kabat-Koperska.

 

- Dziękuję Panu Romanowi Dorniakowi za inicjatywę stworzenia naszego sportowego wydarzenia oraz pomoc w jego organizacji, Danielowi Wawrzyńskiemu za udział we wszystkich edycjach Golczewskiego Triathlonu oraz Czesławowi Skubiszowi za doskonałą pracę biura sędziowskiego po raz 10-ty – mówił Maciej Zieliński.

 

    Organizacja Golczewskiego Triathlonu to zaangażowanie wielu osób. Gorące słowa podziękowania kierujemy w szczególności do Doroty Opiły-Skubisz, bez której to wydarzenie by się nie odbyło. Dziękujemy również wszystkim tym, którzy dbali o bezpieczeństwo zawodników tj. strażakom jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych Gminy Golczewo, Policjantom Komendy Powiatowej Policji w Kamieniu Pomorskim, ratownikom WOPR-u z Kamienia Pomorskiego, płetwonurkowi Gabrielowi Mazurowi, ratownikom medycznym z Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie oraz wolontariuszom na trasie rowerowej i biegowej. Podziękowania należą się również pracownikom: Urzędu Miejskiego w Golczewie, Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Golczewie, Ośrodka Pomocy Społecznej oraz Zespołu Szkół Publicznych w Golczewie. Podziękowania należą się również Markowi Piotrowskiemu, który niezawodnie poprowadził speakerkę podczas wydarzenia. Sprawne przeprowadzenie zawodów to również doskonała praca biura organizacyjnego i sędziowskiego.

 

    Za pomoc, zaangażowanie, doping i uśmiech Wszystkim serdecznie DZIĘKUJEMY!

 

    Do zobaczenia za rok!

 

fot. Jarosław Dulny oraz UM Golczewo

 

Zacięta rywalizacja o podium na X Golczewskim Triathlonie

02 sierpnia 2021
To jest szablon nowej strony. Dzięki niemu pominiesz sekwencję dodawania elementów, które powtarzają się na każdej stronie. Możesz dodawać nowe elementy bądź pokazywać już teraz dzięki panelowi warstw!

Pierwsze miasto III Rzeczypospolitej

 Gmina Golczewo

Czyste powietrze

E-BOI (biuro interesanta)

System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

Wirtualny spacer

XI Golczewski Triathlon

Transport na życzenie

Golczewo na przestrzeni wieków

Legenda o golczewskiej żabce

Legenda o żabie

Walory przyrodnicze

Plan miasta

Mieszkańcy

Zasłużeni mieszkańcy

Honorowy Obywatel Gminy Golczewo

O gminie

Harmonogramy

Deklaracje

Jak segregować

Uchwały

Analizy

Wykaz Podmiotów odbierających odpady komunalne z terenu gminy Golczewo

Plan gospodarki odpadami dla województwa zachodniopomorskiego

Gospodarka Odpadami Komunalnymi

tel. (91) 38 60 127 e-mail: urzad@golczewo.pl