Gmina Golczewo
Urząd Miejski
ul. Zwycięstwa 23
72-410 Golczewo
Urząd czynny jest w dni robocze:
Poniedziałek 8.00 - 16.00
Wtorek - Piątek 7.30 - 15.30
Burmistrz Golczewa przyjmuje obywateli w sprawach skarg i wniosków w godzinach urzędowania oraz w każdy poniedziałek od godziny 16.00 do godziny 17.00. 
Jeżeli poniedziałek jest dniem wolnym od pracy, przyjmowanie obywateli odbywa się po godzinach urzędowania w najbliższy dzień. 

Deklaracja dostępności

Archiwum

Ochrona przetwarzania danych osobowych (RODO)

  Wraz z Centrum Animacji Młodzieży w Goleniowie od początku lata podnosimy kompetencje cyfrowe mieszkańców starając się włączać w cyfrowy świat każdego, kto tylko zechce.

  Podsumowując projekt pn. „Podniesienie kompetencji cyfrowych mieszkańców województw: wielkopolskiego i zachodniopomorskiego”, który jest realizowany przez gminę Golczewo w partnerstwie ze Stowarzyszeniem Centrum Animacji Młodzieży w Goleniowie w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 Osi Priorytetowej nr III: Cyfrowe Kompetencje Społeczeństwa, działania 3.1.: Działania szkoleniowe na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych - zbliżamy się do końca jego realizacji. Większość szkoleń odbyła się w okresie letnim. Cieszyły się one bardzo dużym zainteresowaniem społeczności lokalnej – osób w każdym wieku (zgodnie z założeniami programu powyżej 25-tego roku życia).

  Obecnie odbywają się ostatnie szkolenia, oczywiście z zachowaniem obowiązujących zasad bezpieczeństwa. W efekcie nawrotu obostrzeń, które ograniczają spotkania z ludźmi i powiększają izolację często osób starszych, mających niejednokrotnie problem z załatwieniem na odległość wydawałoby się prostych spraw urzędowych, organizowane szkolenia były i są możliwością zapoznania się z metodami sprawnego poradzenia sobie z tego typu zadaniami na co dzień oraz z szeroką ofertą rozrywki dostępnej w Internecie. Pokazano uczestnikom szkoleń, że można zwiedzać muzea on-line, korzystać z bezpłatnych audiobooków, brać udział w forach i grupach dyskusyjnych, dzielić się swoimi pasjami i zainteresowaniami, jak zamieścić zdjęcie w Internecie czy skorzystać z możliwości bezpłatnego oglądania starych filmów. Korzystając z Internetu można odświeżyć dawne znajomości, spotkać osoby z dawnych lat, zapoznać się z ciekawostkami z życia ulubionych bohaterów czy też gwiazd kina lub estrady. Jednocześnie nauczyć się bezpiecznego poruszania w gąszczu internetowych informacji. Bardzo cieszy nas tak duże zaangażowanie w uczestnictwo w prowadzonych szkoleniach. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji ze szkoleń.

Zakończenie projektu z zakresu podnoszenia kompetencji cyfrowych w Gminie Golczewo

13 października 2020
To jest szablon nowej strony. Dzięki niemu pominiesz sekwencję dodawania elementów, które powtarzają się na każdej stronie. Możesz dodawać nowe elementy bądź pokazywać już teraz dzięki panelowi warstw!

Pierwsze miasto III Rzeczypospolitej

 Gmina Golczewo

Czyste powietrze

Dodatek węglowy

E-BOI (biuro interesanta)

System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

Wirtualny spacer

Transport na życzenie

Golczewo na przestrzeni wieków

Legenda o golczewskiej żabce

Legenda o żabie

Walory przyrodnicze

Plan miasta

Mieszkańcy

Zasłużeni mieszkańcy

Honorowy Obywatel Gminy Golczewo

O gminie

Harmonogramy

Deklaracje

Jak segregować

Uchwały

Analizy

Wykaz Podmiotów odbierających odpady komunalne z terenu gminy Golczewo

Plan gospodarki odpadami dla województwa zachodniopomorskiego

Gospodarka Odpadami Komunalnymi

Postępowanie z odpadami EPS (styropian)

tel. (91) 38 60 127 e-mail: urzad@golczewo.pl