Zakończenie roku szkolnego 2023/2024

Powrót do artykułów

21 czerwca 2024

Dobiegł końca rok szkolny 2023/2024 – roczny trud kształcenia charakterów, wzbogacania wiedzy oraz rozwijania umiejętności. Dyrektorom, nauczycielom i pracownikom szkoły serdecznie dziękujemy za efektywną pracę, a rodzicom za współpracę ze szkołą.

 

Wszystkim uczniom gratulujemy osiągniętych wyników. Szczególne wyrazy uznania kierujemy dla tych uczniów, którzy za solidną pracę przez cały rok szkolny otrzymali wyróżnienia i świadectwa z paskiem.

 

W sposób szczególny żegnano absolwentów klas ósmych. Życzymy Wam abyście zostali przyjęci do swoich wymarzonych szkół ponadpodstawowych i w nich mogli nadal rozwijać swoje pasje i talenty. Gratuluje także wszystkich indywidualnych sukcesów i dziękujemy za godne reprezentowanie szkoły i gminy na zewnątrz w różnych konkursach.

Podczas szkolnych uroczystości kończących rok szkolny Burmistrz Maciej Zieliński przekazał serdeczne podziękowanie nauczycielom, uczniom, pracownikom szkoły, rodzicom za wytężoną pracę, zaangażowanie, zrozumienie i wzajemne wsparcie.

 

Wraz z uroczystością w Szkole Podstawowej w Wysokiej Kamieńskiej na zakończenie roku odbyło się pożegnanie przechodzącej na emeryturę Pani Anny Talar, która jest wieloletnim pracownikiem szkoły.

 

Nauczała młode pokolenia przez 36 lat z tego w szkole w Wysokiej Kamieńskiej przez 29 lat.

 

Wszystkim uczniom, nauczycielom a także rodzicom życzymy bezpiecznych i słonecznych wakacji, niezapomnianych wrażeń, uśmiechu każdego dnia. Niech wakacje będą czasem odpoczynku i zbierania sił przed wyzwaniami kolejnego roku szkolnego.

 

Ochrona przetwarzania danych osobowych (RODO)

Archiwum

Deklaracja dostępności

Burmistrz Golczewa przyjmuje obywateli w sprawach skarg i wniosków w godzinach urzędowania oraz w każdy poniedziałek od godziny 16.00 do godziny 17.00. Jeżeli poniedziałek jest dniem wolnym od pracy, przyjmowanie obywateli odbywa się po godzinach urzędowania w najbliższy dzień. 

Urząd czynny jest w dni robocze:

Poniedziałek 8.00 - 16.00

Wtorek - Piątek 7.30 - 15.30

ul. Zwycięstwa 23

72-410 Golczewo

Urząd Miejski

Gmina Golczewo