Zakończona przebudowa ulicy Pomorskiej w Wysokiej Kamieńskiej 

Powrót do artykułów

20 grudnia 2023

Zakończyły się prace związane z przebudową drogi wewnętrznej na odcinku ulicy Pomorskiej w Wysokiej Kamieńskiej łączącego się z drogą wojewódzką 108 oraz z drogą powiatową 1027Z wraz z przebudową infrastruktury towarzyszącej w kierunku do ronda przy remizie OSP.

 

Zadanie obejmowało m.in.: przebudowę istniejącej jezdni, wykonanie ciągów pieszych, budowę nowego oświetlenia ulicznego oraz przebudowę skrzyżowania z drogą wojewódzką.

 

Koszt przedsięwzięcia wyniósł 1.924.537,61 zł zaś kwota pozyskanego dofinansowania z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg wyniosła 973.071,53 zł.

 

„Bardzo się cieszymy, że udało się zrealizować to zadanie. Ta inwestycja z pewnością poprawi bezpieczeństwo i komfort mieszkańców oraz użytkowników ulicy Pomorskiej. Prawdziwy efekt będzie widoczny wiosną, jak się zazieleni, ale już teraz widać, że ta część Wysokiej Kamieńskiej nabrała dodatkowego uroku.”- powiedział Burmistrz Golczewa Maciej Zieliński.

 

Ochrona przetwarzania danych osobowych (RODO)

Archiwum

Deklaracja dostępności

Burmistrz Golczewa przyjmuje obywateli w sprawach skarg i wniosków w godzinach urzędowania oraz w każdy poniedziałek od godziny 16.00 do godziny 17.00. Jeżeli poniedziałek jest dniem wolnym od pracy, przyjmowanie obywateli odbywa się po godzinach urzędowania w najbliższy dzień. 

Urząd czynny jest w dni robocze:

Poniedziałek 8.00 - 16.00

Wtorek - Piątek 7.30 - 15.30

ul. Zwycięstwa 23

72-410 Golczewo

Urząd Miejski

Gmina Golczewo