Gmina Golczewo
Urząd Miejski
ul. Zwycięstwa 23
72-410 Golczewo
Urząd czynny jest w dni robocze:
Poniedziałek 8.00 - 16.00
Wtorek - Piątek 7.30 - 15.30
Burmistrz Golczewa przyjmuje obywateli w sprawach skarg i wniosków w godzinach urzędowania oraz w każdy poniedziałek od godziny 16.00 do godziny 17.00. 
Jeżeli poniedziałek jest dniem wolnym od pracy, przyjmowanie obywateli odbywa się po godzinach urzędowania w najbliższy dzień. 

Deklaracja dostępności

Archiwum

Ochrona przetwarzania danych osobowych (RODO)

   Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Golczewie serdecznie zaprasza do udział w drugim etapie projektu „Działamy i jesteśmy EKO!”. Nasze działanie będzie dotyczyło pięciodniowych warsztatów tworzenia strojów i akcesoriów modowych (23-27 sierpnia br.). Finałowym wydarzeniem będzie pokaz EKO Mody (4 września – plaża miejska w Golczewie). Do udziału zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby zarówno Panie jak i Panów. Może nasze działanie będzie okazją do zaprojektowania i stworzenia unikatowej kolekcji fajnych rzeczy.

   

    Zgłoszenia (imię i nazwisko plus nr telefonu) prosimy kierować na adres emailowy: gokis@golczewo.pl lub zgłaszać telefonicznie pod nr 512 786 445.

Warsztaty i pokaz EKO Mody poprowadzi Renata Ramola-Piórkowska - absolwentka Architektury i Urbanistyki Politechniki Szczecińskiej. Studentka Wydziału Wzornictwa na kierunku Projektowanie Mody, Akademii Sztuki w Szczecinie. Finalistka z wyróżnieniem Międzynarodowego konkursu OFF FASHION, 2019. Brała udział w wystawach zbiorowych i indywidualnych: „Silk and Tradition” w China National Silk Museum w Hangzhou, Chiny; "Łącz(ę)" wystawa grupy artystek „Frakcja”, Dworzec Łódź Fabryczna, Łódź, 2018; „Die Angst” współczesne fantazmaty lęku, Świnoujście, 2018; „Wystawa Rzeczy”, Szczecin, 2019; Ekspozycja obiektu „Czuburaszka” w Tu Centrum, Szczecin, 2019; Pokaz Mody Polskich Projektantów w Galerii Echo, Kielce, 2019.

 

  Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”, objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

 

Zapraszamy do udziału w warsztatach i pokazie EKO MODY !

28 lipca 2021

Pierwsze miasto III Rzeczypospolitej

 Gmina Golczewo

Czyste powietrze

Dodatek węglowy

E-BOI (biuro interesanta)

System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

Wirtualny spacer

Transport na życzenie

Golczewo na przestrzeni wieków

Legenda o golczewskiej żabce

Legenda o żabie

Walory przyrodnicze

Plan miasta

Mieszkańcy

Zasłużeni mieszkańcy

Honorowy Obywatel Gminy Golczewo

O gminie

Harmonogramy

Deklaracje

Jak segregować

Uchwały

Analizy

Wykaz Podmiotów odbierających odpady komunalne z terenu gminy Golczewo

Plan gospodarki odpadami dla województwa zachodniopomorskiego

Gospodarka Odpadami Komunalnymi

Postępowanie z odpadami EPS (styropian)

tel. (91) 38 60 127 e-mail: urzad@golczewo.pl