Gmina Golczewo
Urząd Miejski
ul. Zwycięstwa 23
72-410 Golczewo
Urząd czynny jest w dni robocze:
Poniedziałek 8.00 - 16.00
Wtorek - Piątek 7.30 - 15.30
Burmistrz Golczewa przyjmuje obywateli w sprawach skarg i wniosków w godzinach urzędowania oraz w każdy poniedziałek od godziny 16.00 do godziny 17.00. 
Jeżeli poniedziałek jest dniem wolnym od pracy, przyjmowanie obywateli odbywa się po godzinach urzędowania w najbliższy dzień. 

Deklaracja dostępności

Archiwum

Ochrona przetwarzania danych osobowych (RODO)

   Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Golczewie serdecznie zaprasza do udział w drugim etapie projektu „Działamy i jesteśmy EKO!”. Nasze działanie będzie dotyczyło pięciodniowych warsztatów tworzenia strojów i akcesoriów modowych (23-27 sierpnia br.). Finałowym wydarzeniem będzie pokaz EKO Mody (4 września – plaża miejska w Golczewie). Do udziału zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby zarówno Panie jak i Panów. Może nasze działanie będzie okazją do zaprojektowania i stworzenia unikatowej kolekcji fajnych rzeczy.

   

    Zgłoszenia (imię i nazwisko plus nr telefonu) prosimy kierować na adres emailowy: gokis@golczewo.pl lub zgłaszać telefonicznie pod nr 512 786 445.

Warsztaty i pokaz EKO Mody poprowadzi Renata Ramola-Piórkowska - absolwentka Architektury i Urbanistyki Politechniki Szczecińskiej. Studentka Wydziału Wzornictwa na kierunku Projektowanie Mody, Akademii Sztuki w Szczecinie. Finalistka z wyróżnieniem Międzynarodowego konkursu OFF FASHION, 2019. Brała udział w wystawach zbiorowych i indywidualnych: „Silk and Tradition” w China National Silk Museum w Hangzhou, Chiny; "Łącz(ę)" wystawa grupy artystek „Frakcja”, Dworzec Łódź Fabryczna, Łódź, 2018; „Die Angst” współczesne fantazmaty lęku, Świnoujście, 2018; „Wystawa Rzeczy”, Szczecin, 2019; Ekspozycja obiektu „Czuburaszka” w Tu Centrum, Szczecin, 2019; Pokaz Mody Polskich Projektantów w Galerii Echo, Kielce, 2019.

 

  Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”, objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

 

Zapraszamy do udziału w warsztatach i pokazie EKO MODY !

28 lipca 2021
To jest szablon nowej strony. Dzięki niemu pominiesz sekwencję dodawania elementów, które powtarzają się na każdej stronie. Możesz dodawać nowe elementy bądź pokazywać już teraz dzięki panelowi warstw!

Pierwsze miasto III Rzeczypospolitej

 Gmina Golczewo

Czyste powietrze

E-BOI (biuro interesanta)

System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

Wirtualny spacer

XI Golczewski Triathlon

Transport na życzenie

Golczewo na przestrzeni wieków

Legenda o golczewskiej żabce

Legenda o żabie

Walory przyrodnicze

Plan miasta

Mieszkańcy

Zasłużeni mieszkańcy

Honorowy Obywatel Gminy Golczewo

O gminie

Harmonogramy

Deklaracje

Jak segregować

Uchwały

Analizy

Wykaz Podmiotów odbierających odpady komunalne z terenu gminy Golczewo

Plan gospodarki odpadami dla województwa zachodniopomorskiego

Gospodarka Odpadami Komunalnymi

tel. (91) 38 60 127 e-mail: urzad@golczewo.pl