Gmina Golczewo
Urząd Miejski
ul. Zwycięstwa 23
72-410 Golczewo
Urząd czynny jest w dni robocze:
Poniedziałek 8.00 - 16.00
Wtorek - Piątek 7.30 - 15.30
Burmistrz Golczewa przyjmuje obywateli w sprawach skarg i wniosków w godzinach urzędowania oraz w każdy poniedziałek od godziny 16.00 do godziny 17.00. 
Jeżeli poniedziałek jest dniem wolnym od pracy, przyjmowanie obywateli odbywa się po godzinach urzędowania w najbliższy dzień. 

Deklaracja dostępności

Archiwum

Ochrona przetwarzania danych osobowych (RODO)

     4 września (sobota) o godz. 15:00 na plaży miejskiej w Golczewie zakończymy realizację wakacyjnego projektu promującego życie proekologiczne pn. „Działamy i jesteśmy EKO!”.

 

     Przez okres wakacji (lipiec, sierpień) gościliśmy w każdym sołectwie na terenie gminy Golczewo, by pokazać, jak łatwo, a przede wszystkim jak zdrowo i bezpiecznie jest żyć EKO. W ostatnim tygodniu w GOKiS pod okiem Renaty Ramoli odbyły się warsztaty szycia z wykorzystaniem zużytej odzieży. Grupie młodzieży i dorosłych udało się stworzyć kreatywne, EKO kreacje, które zostaną zaprezentowane już w tę sobotę na pokazie EKO mody.

 

    Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w tym wydarzeniu. Od godz. 15:00 rozpoczniemy Czytaniem Narodowym dzieła Gabrieli Zapolskiej pt. „Moralność pani Dulskiej”, wystąpi także Szkoła Tańca Keep, a popołudnie umili nam muzyczna uczta polskich złotych przebojów, które wykona Maya Koterba z zespołem. Już dziś serdecznie wszystkich zapraszamy.

 

   Operacja pn. „Działamy i jesteśmy EKO!” mająca na celu zaangażowanie społeczności lokalnej we wspólne działania o charakterze edukacyjnym, promocyjnym, kulturalnym będące zarazem formą rekreacji poprzez przeprowadzenie 15 wydarzeń propagujących działania proekologiczne, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”, objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Zapraszamy na finał projektu pn. „Działamy i jesteśmy EKO!”

31 sierpnia 2021
To jest szablon nowej strony. Dzięki niemu pominiesz sekwencję dodawania elementów, które powtarzają się na każdej stronie. Możesz dodawać nowe elementy bądź pokazywać już teraz dzięki panelowi warstw!

Pierwsze miasto III Rzeczypospolitej

 Gmina Golczewo

Czyste powietrze

E-BOI (biuro interesanta)

System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

Wirtualny spacer

XI Golczewski Triathlon

Transport na życzenie

Golczewo na przestrzeni wieków

Legenda o golczewskiej żabce

Legenda o żabie

Walory przyrodnicze

Plan miasta

Mieszkańcy

Zasłużeni mieszkańcy

Honorowy Obywatel Gminy Golczewo

O gminie

Harmonogramy

Deklaracje

Jak segregować

Uchwały

Analizy

Wykaz Podmiotów odbierających odpady komunalne z terenu gminy Golczewo

Plan gospodarki odpadami dla województwa zachodniopomorskiego

Gospodarka Odpadami Komunalnymi

tel. (91) 38 60 127 e-mail: urzad@golczewo.pl