Gmina Golczewo
Urząd Miejski
ul. Zwycięstwa 23
72-410 Golczewo
Urząd czynny jest w dni robocze:
Poniedziałek 8.00 - 16.00
Wtorek - Piątek 7.30 - 15.30
Burmistrz Golczewa przyjmuje obywateli w sprawach skarg i wniosków w godzinach urzędowania oraz w każdy poniedziałek od godziny 16.00 do godziny 17.00. 
Jeżeli poniedziałek jest dniem wolnym od pracy, przyjmowanie obywateli odbywa się po godzinach urzędowania w najbliższy dzień. 

Deklaracja dostępności

Archiwum

Ochrona przetwarzania danych osobowych (RODO)

     4 września (sobota) o godz. 15:00 na plaży miejskiej w Golczewie zakończymy realizację wakacyjnego projektu promującego życie proekologiczne pn. „Działamy i jesteśmy EKO!”.

 

     Przez okres wakacji (lipiec, sierpień) gościliśmy w każdym sołectwie na terenie gminy Golczewo, by pokazać, jak łatwo, a przede wszystkim jak zdrowo i bezpiecznie jest żyć EKO. W ostatnim tygodniu w GOKiS pod okiem Renaty Ramoli odbyły się warsztaty szycia z wykorzystaniem zużytej odzieży. Grupie młodzieży i dorosłych udało się stworzyć kreatywne, EKO kreacje, które zostaną zaprezentowane już w tę sobotę na pokazie EKO mody.

 

    Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w tym wydarzeniu. Od godz. 15:00 rozpoczniemy Czytaniem Narodowym dzieła Gabrieli Zapolskiej pt. „Moralność pani Dulskiej”, wystąpi także Szkoła Tańca Keep, a popołudnie umili nam muzyczna uczta polskich złotych przebojów, które wykona Maya Koterba z zespołem. Już dziś serdecznie wszystkich zapraszamy.

 

   Operacja pn. „Działamy i jesteśmy EKO!” mająca na celu zaangażowanie społeczności lokalnej we wspólne działania o charakterze edukacyjnym, promocyjnym, kulturalnym będące zarazem formą rekreacji poprzez przeprowadzenie 15 wydarzeń propagujących działania proekologiczne, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”, objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Zapraszamy na finał projektu pn. „Działamy i jesteśmy EKO!”

31 sierpnia 2021

Pierwsze miasto III Rzeczypospolitej

 Gmina Golczewo

Czyste powietrze

Dodatek węglowy

E-BOI (biuro interesanta)

System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

Wirtualny spacer

Transport na życzenie

Golczewo na przestrzeni wieków

Legenda o golczewskiej żabce

Legenda o żabie

Walory przyrodnicze

Plan miasta

Mieszkańcy

Zasłużeni mieszkańcy

Honorowy Obywatel Gminy Golczewo

O gminie

Harmonogramy

Deklaracje

Jak segregować

Uchwały

Analizy

Wykaz Podmiotów odbierających odpady komunalne z terenu gminy Golczewo

Plan gospodarki odpadami dla województwa zachodniopomorskiego

Gospodarka Odpadami Komunalnymi

Postępowanie z odpadami EPS (styropian)

tel. (91) 38 60 127 e-mail: urzad@golczewo.pl