Zawody wędkarskie

Powrót do artykułów

02 maja 2024

1 maja 2024 r. nad jeziorem Szczucze w Golczewie odbyły się Zawody Wędkarskie w dyscyplinie spławikowej. To już kolejna edycja zawodów, które organizuje koło PZW „Płoteczka”. W tym roku do rywalizacji stanęło niemal 30 osób. Takie wydarzenie integruje mieszkańców, sprawia też, że w gminie tworzy się ciekawa oferta na spędzenie wolnego czasu.

Po zakończeniu zawodów i zważeniu ryb wyłoniono zwycięzców.

 

MĘŻCZYŹNI:

I miejsce Politowski Zbigniew 1810 pkt.

II miejsce Bekman Dariusz 1460 pkt

III miejsce Rogoźnicki Ryszard 1295 pkt

 

MŁODZIEŻ:

I miejsce Rybarczyk Szymon 4 pkt

II miejsce Paluch Antoni 3 pkt

III miejsce Kozłowski Mateusz 3 pkt

 

Nagrody dla zwycięzców z życzeniami dalszych sukcesów wręczyli przedstawiciele Zarządu Koła PZW „Płoteczka”. W tym dniu dopisała nie tylko piękna pogoda, ale i ryba. Przedsięwzięcie było świetną okazją do sprawdzenia swoich umiejętności wędkarskich. Po wręczeniu pucharów oraz nagród rzeczowych na wszystkich zebranych czekał posiłek.

 

Wszystkim zawodnikom gratulujemy i dziękujemy za udział w zawodach.

 

Już dzisiaj zapraszamy przed budynek Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Golczewie w godzinach od 12:00 do 14:00, gdzie pracownicy GOKiS będą wręczać flagi z okazji dzisiejszego święta.

 

3 maja o godz. 14:00 kolejne wydarzenie – tym razem „Rowerowy rajd z historią i ekologią w tle”, którego organizatorem jest Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Golczewie oraz LKS „Baszta” Golczewo.

 

Zapraszamy mieszkańców Gminy Golczewo!!!!

Ochrona przetwarzania danych osobowych (RODO)

Archiwum

Deklaracja dostępności

Burmistrz Golczewa przyjmuje obywateli w sprawach skarg i wniosków w godzinach urzędowania oraz w każdy poniedziałek od godziny 16.00 do godziny 17.00. Jeżeli poniedziałek jest dniem wolnym od pracy, przyjmowanie obywateli odbywa się po godzinach urzędowania w najbliższy dzień. 

Urząd czynny jest w dni robocze:

Poniedziałek 8.00 - 16.00

Wtorek - Piątek 7.30 - 15.30

ul. Zwycięstwa 23

72-410 Golczewo

Urząd Miejski

Gmina Golczewo