Gmina Golczewo
Urząd Miejski
ul. Zwycięstwa 23
72-410 Golczewo
Urząd czynny jest w dni robocze:
Poniedziałek 8.00 - 16.00
Wtorek - Piątek 7.30 - 15.30
Burmistrz Golczewa przyjmuje obywateli w sprawach skarg i wniosków w godzinach urzędowania oraz w każdy poniedziałek od godziny 16.00 do godziny 17.00. 
Jeżeli poniedziałek jest dniem wolnym od pracy, przyjmowanie obywateli odbywa się po godzinach urzędowania w najbliższy dzień. 

Deklaracja dostępności

Archiwum

Ochrona przetwarzania danych osobowych (RODO)

Tradycyjnie od paru lat w Zespole Szkół Publicznych w Golczewie uczniowie klas najstarszych na lekcjach wiedzy o społeczeństwie spotykają się z Burmistrzem Golczewa. 

 

W maju uczniowie klas ósmych pod opieką pani Agnieszki Katowicz - Stróż gościli pana Macieja Zielińskiego. Podczas zajęć młodzież dowiedziała się jak wygląda praca w Urzędzie Miejskim a także na czym polega podział władzy w jednostkach samorządu terytorialnego. Pan Maciej Zieliński prowadził dialog na temat budowy ustroju państwa polskiego. Zainteresowany był również przyszłością młodych, którzy kończą szkołę podstawową w bieżącym roku szkolnym. Uczniowie chętnie podzielili się z Burmistrzem swoimi planami na przyszłość, między innymi do jakich szkół ponadpodstawowych się wybierają
 na jakie kierunki. Spotkanie z przedstawicielem Gminy Golczewo wzbogaciło uczniów w wiedzę o samorządzie terytorialnym. Dało również możliwość osobistego poznania Burmistrza Golczewa i rozmowy z nim na temat funkcjonowania naszej gminy. Rozmowa była także okazją do wskazania kierunków rozwoju naszej gminy oczami młodego mieszkańca.
 
źródło: www.szkola.golczewo.pl/ Karol Suszek, klasa 8 D

Żywa lekcja WOS-u 

24 maja 2022
To jest szablon nowej strony. Dzięki niemu pominiesz sekwencję dodawania elementów, które powtarzają się na każdej stronie. Możesz dodawać nowe elementy bądź pokazywać już teraz dzięki panelowi warstw!

Pierwsze miasto III Rzeczypospolitej

 Gmina Golczewo

Czyste powietrze

E-BOI (biuro interesanta)

System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

Wirtualny spacer

XI Golczewski Triathlon

Transport na życzenie

Golczewo na przestrzeni wieków

Legenda o golczewskiej żabce

Legenda o żabie

Walory przyrodnicze

Plan miasta

Mieszkańcy

Zasłużeni mieszkańcy

Honorowy Obywatel Gminy Golczewo

O gminie

Harmonogramy

Deklaracje

Jak segregować

Uchwały

Analizy

Wykaz Podmiotów odbierających odpady komunalne z terenu gminy Golczewo

Plan gospodarki odpadami dla województwa zachodniopomorskiego

Gospodarka Odpadami Komunalnymi

tel. (91) 38 60 127 e-mail: urzad@golczewo.pl