Logo Gminy Golczewo

„Sztuka i muzyka wokół nas” – malowanie na płótnie w Kozielicach  

Ocena 0/5

Już 10 października (piątek) o godzinie 15:00 w Kozielicach odbędą się wyjątkowe zajęcia z malowania na płótnie. Zajęcia odbędą się w ramach programu Kulturalny ORLEN.

Podczas spotkania uczestnicy będą mieli okazję poznać podstawowe techniki malarskie, dowiedzieć się, jak łączyć kolory i stworzyć coś wyjątkowego. Zajęcia poprowadzi instruktor z doświadczeniem artystycznym, który krok po kroku wprowadzi wszystkich w świat farb, pędzli i wyobraźni. Zajęcia przeznaczone są dla dzieci i młodzieży. To wspaniały sposób na spędzenie popołudnia w twórczej atmosferze i stworzenie własnego, niepowtarzalnego dzieła, które będzie można zabrać do domu.

Kultura daje dobrą energię! Nie przegap tej okazji! Przyjdź i przekonaj się, jak wiele radości daje malowanie!  

Kiedy: 10 października (piątek) Godzina: 15:00
Miejsce: Kozielice – świetlica OSP

Projekt finansowany jest w ramach Kulturalnego Orlenu, organizowanego przez Orlen S.A. i Fundację Orlen im. Ignacego Łukasiewicza.

Fundacja ORLEN im. Ignacego Łukasiewicza ORLEN Art & Science 
#KULTURALNYORLEN #KULTURADAJEDOBRAENERGIE

Galeria zdjęć

Galeria aktualności „Sztuka i muzyka wokół nas” – malowanie na płótnie w Kozielicach   1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności