Logo Gminy Golczewo

Uszkodzenie przystanku autobusowego przy ul. Witosa w Golczewie

Ocena 0/5

Urząd Miejski w Golczewie informuje, iż w nocy z 8 na 9 września br. nieznany sprawca uszkodził wiatę przystanku autobusowego przy ul. Witosa w Golczewie. O zdarzeniu niezwłocznie została powiadomiona Policja, która prowadzi dalsze czynności wyjaśniające.

Zwracamy się z prośbą do mieszkańców, aby wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia okoliczności zdarzenia oraz osoby odpowiedzialnej zostały przekazane do Urzędu Miejskiego w Golczewie pod numerem telefonu 91 38 60 127.

W załączeniu publikujemy dokumentację fotograficzną obrazującą skutki uszkodzenia.

przystanek

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności