Komunikat organizacyjny – Powitanie Lata
Szanowni Państwo,
w związku z prognozowaną falą ekstremalnych upałów oraz troską o bezpieczeństwo uczestników wprowadzamy zmiany w programie wydarzenia „Powitanie Lata”.
Wydarzenia towarzyszące: „Polska Smakuje”, „Memoriał im. Stanisława Kowalskiego” oraz gra terenowa „Śladami Żabki” zostają przełożone na inny termin. O nowych datach poinformujemy w odrębnym komunikacie.
Rozpoczęcie głównej części wydarzenia „Powitanie Lata” zostaje przesunięte na godzinę 18:00.
Dziękujemy za wyrozumiałość i zapraszamy do wspólnego świętowania w bezpiecznych i komfortowych warunkach.
Do zobaczenia w sobotę od godziny 18:00!
Organizatorzy


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!