Transport na życzenie to pilotażowy projekt realizowany w partnerstwie z Powiatem Kamieńskim, w którym mieszkańcy naszej Gminy oraz inni zainteresowani będą mogli zamówić usługę transportu na trasie Golczewo-Wysoka Kamieńska, obejmującą następujące miejscowości: Golczewo, Kłęby, Gadom, Kretlewo, Baczysław, Wysoka Kamieńska, Kozielice, Dargoszewo, Koplino, Niemica, Samlino.

 

Trasa przejazdu będzie dostosowana do potrzeb mieszkańców. Możliwe będzie zamówienie przewozu pomiędzy wszystkimi ww. miejscowościami w godzinach 7:00-19:00 w dni powszednie oraz weekendy, za wyjątkiem dni świątecznych. Przewozy będą odpłatne, a wysokość biletu będzie uzależniona od wybranej trasy oraz zastosowanych ulg. Zamówienie transportu będzie odbywało się za pośrednictwem dyspozytorni, telefonicznie, za pomocą dedykowanej aplikacji lub przez e-mail.

 

Celem projektu jest zintegrowanie funkcjonowania sieci połączeń komunikacyjnych (TNŻ i kolejowych) na terenie Gminy Golczewo oraz eliminacja wykluczenia transportowego mieszkańców gminy Golczewo.


Projekt będzie realizowany w ramach Działania 7.6 Wsparcie rozwoju usług społecznych świadczonych w interesie ogólnym Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020.
 

Wartość projektu: 449 663,90 zł, z czego 382 214,31 zł pochodzi ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

tel. (91) 38 60 127 e-mail: urzad@golczewo.pl

Postępowanie z odpadami EPS (styropian)

Gospodarka Odpadami Komunalnymi

Plan gospodarki odpadami dla województwa zachodniopomorskiego

Wykaz Podmiotów odbierających odpady komunalne z terenu gminy Golczewo

Analizy

Uchwały

Jak segregować

Deklaracje

Harmonogramy

Wirtualny spacer

Harmonogram porad prawnych

System informacji przestrzennej

E-BOI (biuro interesanta)

Internet dla każdego

Czyste powietrze

 Gmina Golczewo

Pierwsze miasto III Rzeczypospolitej

Ochrona przetwarzania danych osobowych (RODO)

Archiwum

Deklaracja dostępności

Burmistrz Golczewa przyjmuje obywateli w sprawach skarg i wniosków w godzinach urzędowania oraz w każdy poniedziałek od godziny 16.00 do godziny 17.00. Jeżeli poniedziałek jest dniem wolnym od pracy, przyjmowanie obywateli odbywa się po godzinach urzędowania w najbliższy dzień. 

Urząd czynny jest w dni robocze:

Poniedziałek 8.00 - 16.00

Wtorek - Piątek 7.30 - 15.30

ul. Zwycięstwa 23

72-410 Golczewo

Urząd Miejski

Gmina Golczewo